Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 ChoL youtube kanál

Goto down 
+13
Alpacinosvk
Thut
zastaph
Choo
Eddward
Lamer
romantank
heector
Jarci
Pats
DESMiANA
Deumos
Pikóó
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyPo 09 máj 2011, 06:56

wooooow brutal miko Smile jedine ten koniec je trochu rusivy,si mohol spravit tak ze padne boss a potom az das tie nadpisy ze Champions of Light Alliance atd. Smile ale inak super praca,klobuk dolu a inac ten šedý pohlad akokeby od vchodu do icc az po lich kinga si okopiroval z nejakeho videa ze? Very Happy to sa mi uz zda tusim ze som videla dakde Razz
Návrat hore Goto down
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyPo 09 máj 2011, 06:58

miko nabuduce tam dam 25fps lebo pri mojom rozliseni to vyzera trocha rozmazane Very Happy inac celkom pekne take uvodne videjko si spravil Smile
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyPo 09 máj 2011, 07:09

Díky Díky všem Smile pig

desmiana: jojo to video s tím Lich Kingem na konci je z traileru na Icecrown citadel Smile
PS:Zejtra se ide dianesuv raid 10icc co chodime v nedeli tak dojdi za shamika ([19:46:37] [W From] [78:Keryneia]: snad dojde desmiana
[19:46:51] [W From] [78:Keryneia]: nanej to cele stoji ak nepride nemam heal a mozem to rovno zrusit
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyUt 10 máj 2011, 06:07

Pekne predstavovacie video. A tiez vyborny vyber hudby, dobre sa tam hodi.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyUt 10 máj 2011, 06:45

jj ta hudba je dobra
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyUt 10 máj 2011, 10:38

Ale je tam malo warlocku, takovej Dreadlol v demon forme by se ti tam hodil!
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyUt 10 máj 2011, 17:36

Thut napísal:
Ale je tam malo warlocku, takovej Dreadlol v demon forme by se ti tam hodil!
příště Very Happy
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptySt 11 máj 2011, 01:12

Thut napísal:
Ale je tam malo warlocku, takovej Dreadlol v demon forme by se ti tam hodil!

Malo warlokov? Co to kecas? Ved 1:01 je predsa celkom evidentne vidiet jeden incinerate ako leti do bossa! Smile
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptySo 14 máj 2011, 10:23

Professor Putricide 25m vs Champions of Light
(doporučuji si to dat na celou obrazovku trosku se to zmenšilo) Very Happy

>>>Professor Putricide 25m vs Champions of Light<<<
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptySo 14 máj 2011, 10:27

zastaph napísal:
Thut napísal:
Ale je tam malo warlocku, takovej Dreadlol v demon forme by se ti tam hodil!

Malo warlokov? Co to kecas? Ved 1:01 je predsa celkom evidentne vidiet jeden incinerate ako leti do bossa! Smile
V tohmle novym videu, uz je tech warlocku podle myho gusta:)
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyPo 16 máj 2011, 00:27

aaa, pekne, vyborna praca, mas pochvalu:) tie hlasy ku koncu ma prekvapili ze tam boli, vyborne:) skoda ze sme viac nekricali ako v tych videach niektorych ked je first kill alebo take hehe - ale aspon som sa par krat pocul, niektorych bolo slabo pocut skoda

a na tvojom UI sa mi velmi nepacia tie velke vypisy v strede hore, je tam toho prilis vela, beha to tam stale - myslim tie status change - demonic pact, mana gain, trinket z anuba stack gain a podobne - mas tam vela podla mna nepodstatnych - ale ked sa ti tak dobre hra:)

napr. zakazdym ked sa ti zapne decimation tam cez pol obrazovky furt "Decimation!", mna by to rusilo, mam to inak riesene, cez power auras - dobry addon. ved niekedy nahram ja video a ukazem Wink

ale este raz pochvala hlavne za tie hlasy z VT na konci
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyPo 16 máj 2011, 00:48

Me se s tim hralo v pohode, ale ze toho tam je kvantum mi doslo az ted, behem toho raidu si tech nepodstatnejch veci nevsimam a vyctu z toho co potrebuju, ale uz sem zahajil redukci tech napisu tak to bude snad lepsi, jinak ja jen tocil, uprava je od Mika, to prolinani hudba/VT je opravdu vydareny. Doufam ze u LK az padne jako Realm First by ChoL bude vetsi rev ^^
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Miko   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyPo 16 máj 2011, 01:50

Popici praca, respekt, Smile love miko !!, aj ked neviem nic hrat podla 79% ludi na serveri asi maju pravdu ale moj nazor miko pekna robotka, chcem ta Very Happy Very Happy Very Happy.

Love Chol and GuMa, Very Happy
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 34
Bydlisko : Anfield Road

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyPo 16 máj 2011, 02:01

Dobra prace jako vzdy miko na muj vkus mohla byt lepsi kvalita, ale chapu mel jsi to od dreadlola a co jsi dostal z toho sa vic nedalo vytahnout urco Smile
Vlastne mame jako jediny dukaz ze jsme nebugovali + hura Very Happy , dneska jsem sa smal jak sa SFU a Ordo Bananas vzajemne obvinuji,trosku ma zklamala obtiznost profesora musime si pockat na HC Very Happy
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyNe 29 máj 2011, 07:52

Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyNe 29 máj 2011, 20:25

sice si vypol kurzor mysky ale vdaka tooltipom vidno ze klikas xD
ale nice chyba tam uz len to intro nejake Smile
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyNe 29 máj 2011, 21:12

Pats napísal:
sice si vypol kurzor mysky ale vdaka tooltipom vidno ze klikas xD
ale nice chyba tam uz len to intro nejake Smile

Myslim ze ty by si nemal urazat clickerov ak so mnou chces byt este kamarat Wink agnes!!!
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyPo 30 máj 2011, 05:28

Desmiana napísal:
Pats napísal:
sice si vypol kurzor mysky ale vdaka tooltipom vidno ze klikas xD
ale nice chyba tam uz len to intro nejake Smile

Myslim ze ty by si nemal urazat clickerov ak so mnou chces byt este kamarat Wink agnes!!!
affraid sak som na clickerov nic zle nepovedal Sad uz si jak... hnusna magistra!
ok! cav! Agnes Kovacova addet to ignore list. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyPo 30 máj 2011, 05:44

Klobúk dole úžasná práca, si talent, rešpekt. Smile
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyPo 30 máj 2011, 06:09

OlahJ napísal:
Klobúk dole úžasná práca, si talent, rešpekt. Smile
díky Very Happy Ale tak zas neni to tak tezky, myslím žeby to dokázal udělat i někdo jiný xD
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyPo 30 máj 2011, 06:38

len skoda, ze to nejsu videa z hlavneho raidu Sad
Návrat hore Goto down
Robigus
Bažant
Bažant
Robigus


Počet príspevkov : 72
Join date : 10.09.2010

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyPo 30 máj 2011, 09:33

Pekny fight, ale ked som si prepinal na HD tak som nezaregistroval zmenu, neviem ci sa ti to nejak pokazilo, alebo co sa stalo, alebo som to iba ja videl rozmazane? Smile
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyPo 30 máj 2011, 09:37

Relico napísal:
len skoda, ze to nejsu videa z hlavneho raidu Sad
A ten putricid je nas 10m ?Very Happy
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyUt 31 máj 2011, 02:49

Robigus napísal:
Pekny fight, ale ked som si prepinal na HD tak som nezaregistroval zmenu, neviem ci sa ti to nejak pokazilo, alebo co sa stalo, alebo som to iba ja videl rozmazane? Smile
No HD rozdíl uvidíš až když si zapneš to video koukáš to na 360p v normální velikosti a ked si to dáš na full obrazovku dáš si HD a máš to kvalitnější a zaostřenější, jestli to vidíš rozmazaně chyba u tebe u mě to je v pořádku x)
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 31

ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 EmptyUt 31 máj 2011, 05:09

miko nemas pravdu,aj ked to dam na full hd tak kvalita je tak 720 ,kukni si nejake video od ensidie ked ho das na full hd ,je daleko kvalitnejsie,tipujem ze to vznika pri komprimacii toho videa ,lebo typujem ze ho nejako zmensujes Smile
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Sponsored content





ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
ChoL youtube kanál
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Prihlaska do Chol
» Facebook - skupina ChoL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Offtopic-
Prejdi na: