Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Starback - Elemental shaman

Goto down 
+7
Reveal
Choo
DESMiANA
zastaph
Pikóó
Thut
blinkme
11 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: Starback - Elemental shaman   Starback - Elemental shaman EmptyNe 10 apríl 2011, 00:34

Zdravim!
Mal by som zaujem pripojit sa do vasej guildy, momentalne som class leadrom elemental shamanov v SGC a chcel by som svoje skusenosti opat viac obohatit a priucit sa o nieco nove od lepsich hracov.

- Nick: Starback, Sparatko -(alt only pvp)
- Class, spec, offspec, profese:
dreanei shaman, elemental, enchanting (450 skill) a jewellcrafting (450 skill)
gnom rogue , muti preparation, eng a mining ( tu hram iba vo volnom case)

- Gearscore: pve elemental 5593, pvp elemental 6023

- Talent strom: http://wow335.gamestool.net/shamant.php?55300015032133513223013510050500310000000000000000000000000000000000000000000000

- https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot041011125633.jpg/ (UI)- btw threat meter sa mi zapina automaticky pri combate
- S fps ani s latency v raidoch i mimo raidov problemy nemam
- Mam 19 rokov, v auguste budem mat 20
- Co sa tyka raidov, plne suhlasim s casovym rozmedzeim terminov, ktore ste uverejnili na webe, casovo mi vyhovuju, ovladanie ts3 a mikrofonu je samozrejmostou.
- skusenosti s pve mam bohate, ovladam taktiky toc10/25, togc10/25, icc10/25, naxx, ulduar a ostatne...
- nakolko ma samotny progressing bavi, nevidim v tom ziadny problem, rad sa ucim od skusenejsich a tak isto prijmem v pohode i kritiku od ostatnych, som abiciozny a chcel by som sa od vas trochu priucit.
- predchadzajuca guilda je SGC, jednym z dovodov mojho rozhodnutia k leavu z guildy bolo nezvladanie casovej osi dungov, miestami neschopnosti chodenia dungov a podstatne mensie skusenosti stale novoprichadzajucich hracov, castokrat sa stalo ze sme za togc 10 sedeli vyse 2 hodiny kym sme ho dali... ak sme ho vlastne dali a to uz v momentalnom icc equipe na ukor neicoho ineho.
- dovodom k pripojeniu sa do vasej guildy je skvela povest ktoru si vybudovala vo svete pve na anthorii u aliancie, popritom mam u vas v guilde i nejakych znamych ludi , ktori sa za mna mozu zarucit - Blinkme. Wowko hram uz cca 4 roky, na anthorke je to vyse roka co sa venujem shamanovi takze co to o nom uz viem. Rad si zahram i pvp tzn bg a areny, ale prednost davam pve dungom a progressom. Budem rad ak sa vyjadrite k prihlaske co najskor ! za skore vybavenie dakujem a dufam ze som vas aspon trocha oslovil. Ak by ste mali nejake otazky na moj ucet rad vam ich zodpoviem.

S pozdravom Starback!
Dakujem.
Návrat hore Goto down
blinkme
Bažant
Bažant
blinkme


Počet príspevkov : 52
Join date : 24.07.2010
Age : 32

Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: re   Starback - Elemental shaman EmptyNe 10 apríl 2011, 00:58

Ja som urcite ZA .. je to stary kamarat pozname sa od dectva.. velmy dobry hrac co sa tyka skillu v pvp ci pve .. a hlavne dobry dmger Smile
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Starback - Elemental shaman   Starback - Elemental shaman EmptyNe 10 apríl 2011, 01:02

Tim ze skoncil Whitehoof by byl asi druhej elemental vhodnej, na to ze je udajnej class leader mi to GS prijde trosku maly, ale tak ne vsichni jsme z ChoL. Za me na TEST ANO. Uz jen protoze treba raid ve dve postradal slepici i ele.
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Starback - Elemental shaman   Starback - Elemental shaman EmptyNe 10 apríl 2011, 01:43

Na test ZA, když skončil whitehoof a jak říká tůůt raid o 14:00 jestli se nepletu postrádá ele. shamana Smile Počkej na vyjádření Relica Cool
PS: pěkně zpracovaná přihláška ;D
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Starback - Elemental shaman   Starback - Elemental shaman EmptyNe 10 apríl 2011, 01:49

Ano, pokial dobre viem chyba 1x ele samik do prveho raidu co sa chodi o 14tej. Talenty ma standardne, ziadne problemy s nimi nevidim. Referencia od Blinkmeho je tiez plus, takze za mna ano.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Starback - Elemental shaman   Starback - Elemental shaman EmptyNe 10 apríl 2011, 03:08

konecne poriadna prihlaska !!! dva palce hore uz len za nu Smile to GS je velmi velmi slusne ak je to only PvE (@thut: ano nie kazdy je z chol no a toto je velmi slusne GS si myslim Smile a btw je jedno ci si CL alebo nie si podla mna Razz ) a vyzeras byt fajn,whitehoof skoncil cize si sa prihlasil v pravu dobu asi Very Happy za Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Starback - Elemental shaman   Starback - Elemental shaman EmptyNe 10 apríl 2011, 04:29

dobrý ele shamik, ZA samozrejme bez debaty Razz
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Starback - Elemental shaman   Starback - Elemental shaman EmptyNe 10 apríl 2011, 04:53

Jj prihlaska se me libi jak bylo receno whitehoof skoncil takze jako nahrada za neho bys mohl byt takze ZA.
Uvidime co v tobe je na Test raidu dame ti vedet, nejaky potencial citim este pockame na Relica a jeho nazor + treba info (CL)
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Starback - Elemental shaman   Starback - Elemental shaman EmptyNe 10 apríl 2011, 06:44

Ja som tež ZA vzhľadom na to že spominany Whitehoof skončil tak ťa testnut možem aj ja nabuducu nedelu v mojom raide:D
Návrat hore Goto down
blinkme
Bažant
Bažant
blinkme


Počet príspevkov : 52
Join date : 24.07.2010
Age : 32

Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Starback - Elemental shaman   Starback - Elemental shaman EmptyNe 10 apríl 2011, 08:00

Reveal napísal:
Ja som tež ZA vzhľadom na to že spominany Whitehoof skončil tak ťa testnut možem aj ja nabuducu nedelu v mojom raide:D


nie nie nie ... pekne bude chodit somnou v sobotu o 2 Razz (ovsem az ho zoberiete Smile )
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Starback - Elemental shaman   Starback - Elemental shaman EmptyNe 10 apríl 2011, 08:02

myslí 10man xD
Návrat hore Goto down
blinkme
Bažant
Bažant
blinkme


Počet príspevkov : 52
Join date : 24.07.2010
Age : 32

Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: re   Starback - Elemental shaman EmptyNe 10 apríl 2011, 08:03

tak sa potom ospravedlnujem Very Happy
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Starback - Elemental shaman   Starback - Elemental shaman EmptyPo 11 apríl 2011, 04:41

URCITE ZA. Tohoto typka poznam z PvP, davnejsie si pytal mensie rady Smile Smile, ale to boli uz fakt len detaily a bolo vidiet, ze shamana ma zmaknuteho. Co viac dodat, konecne poriadna prihlaska a konecne clovek, ktory vyzera, ze ho nesfa*kujem na teste Very Happy Very Happy ...Hlas sa u mna v hre ak chces a Sobota TEST.
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Starback - Elemental shaman   Starback - Elemental shaman EmptyPo 11 apríl 2011, 04:56

urcite ZA, sice na Bacika mit na zacatku nebude, takze do 1. main raidu tezko, ale potrebujeme do g jeste minimalne 2 ele shamany, takze do 2. mainu v pohode i gearem
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Starback - Elemental shaman   Starback - Elemental shaman EmptyPo 11 apríl 2011, 08:29

konecne po 100xtich prihlaskach odlfaknutich prva co sa mi paci aspon je vidiet ze mas seriozni zaujem ist knam a to ocenujeme urcite ZA na test a ak presadis sa v kvalitach budeme len radi
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Starback - Elemental shaman   Starback - Elemental shaman EmptyŠt 14 apríl 2011, 06:10

prijaty lock presunout do přijatych
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Starback - Elemental shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Starback - Elemental shaman   Starback - Elemental shaman Empty

Návrat hore Goto down
 
Starback - Elemental shaman
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Andiron Elemental Shaman
» Lizzi-Elemental Shaman
» Bobq-shamik-elemental
» Ele Shaman?:D
» Resto shaman - Haluzator

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: