Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 OlahJ - MMS Hunter

Goto down 
+3
Datel
DESMiANA
Relico
7 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyPo 28 marec 2011, 04:31

1. OlahJ

2. Hunter, Marksmanship - main spec dmg, hunter nema off spec, Skinnig - 450, Leatherworking - 450

3. 5451 pve, 5638 pvp

4. Talent strom - http://wow335.gamestool.net/huntert.php?502000000000000000000000000053051312300132331350313515000002000000000000000000000

5. Fps priemerne - 40, Latency priemerna - 27, nie nemam s tym problem vacsinou, obcas sa vyskitne ale to malokedy.

6. http://screenshot.posterus.cz/V3BE9/

7. 21

8. Vaš raid čas v sobotu mi vyhovuje dokonale, TS3 mam, viem ho použivať, mikrak mam.

9. Uld 10/25, onyx 10/25, naxx 10, 25 - nie cele, TOC 10/25, TOGC 10/25 a Icc 10/25

10. Ak človek ide do progresu musí rátať s tým, že to niečo stojí, či čas, či peniaze, musí rátať s tým, že sa tam zdrží pár hodín a musí vedieť priznať chybu a prijať kritiku, každý spraví občas chybu. Prispôsobiť sa nie je problém.

11. INCOMING - zlá spolupráca a namyslenosť niektorých ľudí, neschopnosť prijať kritiku
LMYC - nestále miesto v togc 10, brali slabších, čo na to nemali ešte.

Pozná u Vás najviac asi Syle, zaručiť neviem, či sa zaručí a dôvod stabilná parta a vysoké ambície guildy.

12. Ďalšie otázky ingame zodpoviem.
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyPo 28 marec 2011, 04:36

prihlaska sa pise trochu inam, ale to je len detail...co ja viem, teraz sme zobrali Staxa a aktivne to teraz hrava len Pats a Samivec (ak ratam top dmg/dps, rozum), za mna take male Ano na TEST
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyPo 28 marec 2011, 05:25

ano
Návrat hore Goto down
Datel
Nováčik



Počet príspevkov : 27
Join date : 05.09.2010

OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyPo 28 marec 2011, 06:03

ANO test
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyPo 28 marec 2011, 13:09

Rozhodne PROTI. Potrebujeme kvalitnych hunterov nie kazdeho co si da prihlasku .(a z toho co pocuvam tento tipek vie o huntrovi tolko co ja)
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyPo 28 marec 2011, 19:21

Uprimne, nevim co vas u nej tak chytlo za srdce, ze jste vsichni pro, za me osobne proti. Je to porad ta jedna ohrana pisnicka o tom, jak eq neni problem, ale pak se prijde na to, ze ten eq problem je, protoze kdyby nebyl, tak mate misto Patse a Samivce Syleho a Fiela....
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyPo 28 marec 2011, 19:39

Ale ved podmienky GS splna (ak teda je to cisto pve eq) tak nechapem co to meles o eq..ved urcite radsej niekoho kto ma 5400+- ako zasa niekoho kto ma 5k a treba ho equipovat..ved na teste nech sa ukaze,ked nebude vyhovovat tak sa proste nevezme.. Za skusku nic nedas.

A btw pats a samivec nebudu hrat večne Wink a dheh pochybujem ze sa vrati cize ked chces chodit raidy bez huntov,do toho..... Very Happy


Pre mňa je skor usmevne (a az teraz som si vsimla) ze ak to teda dobre chapem tak naxx25 nemas cele odprogressovane ale togcko 25 j?Very Happy si prestal hrat na naxx sezone?Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyPo 28 marec 2011, 21:30

Ten Eq, je čisto pve, a áno trošku počas naxu som nehral, a ešte jedna vec vezmi ma do raidu na skúšku a uvidíš, čo vytočím a nie že neviem za classu hrať.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyPo 28 marec 2011, 21:36

Alpacinosvk napísal:
Rozhodne PROTI. Potrebujeme kvalitnych hunterov nie kazdeho co si da prihlasku .(a z toho co pocuvam tento tipek vie o huntrovi tolko co ja)

Len tak so zvedavosti by ma zaujímalo od koho si to počul. :-)
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyPo 28 marec 2011, 23:08

Desmiana napísal:
Ale ved podmienky GS splna (ak teda je to cisto pve eq) tak nechapem co to meles o eq..ved urcite radsej niekoho kto ma 5400+- ako zasa niekoho kto ma 5k a treba ho equipovat..ved na teste nech sa ukaze,ked nebude vyhovovat tak sa proste nevezme.. Za skusku nic nedas.
1) Podle me to je malo proste. Kdyz sem i na Thutovy byl schopnej vytahnout za necelej mesic pomalu 5700 z 4900...
2) Videl sem v nedeli ten pretlak, verim ze ti co cekaji venku budou stastni z toho ze se bude testovat nejakej hunter.

Desmiana napísal:

A btw pats a samivec nebudu hrat večne Wink a dheh pochybujem ze sa vrati cize ked chces chodit raidy bez huntov,do toho..... Very Happy
Klidne, roguna ma nastrel taky, Bone je priklad toho ze v icc za ni dmg delat jde.

Desmiana napísal:

Pre mňa je skor usmevne (a az teraz som si vsimla) ze ak to teda dobre chapem tak naxx25 nemas cele odprogressovane ale togcko 25 j?Very Happy si prestal hrat na naxx sezone?Smile
A ted jednu, ktera ani neni tak moc k tobe, ale:
Jeste by me zajimal presneji ten progress TOGC25 s kterou guildou a jak daleko?
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyPo 28 marec 2011, 23:10

No tak asi LMYC ked pise ze tam bol ne? xD ale mozno sa mylim xDD
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyPo 28 marec 2011, 23:11

LMYC - po Anuba, INCOMING - po Anuba.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyUt 29 marec 2011, 00:33

nic osobniho, ale uz jsme u toho zase. Nemely by se prihlasky uzavrit a jeden schopnej clovek z kazde classy dat dohromady co z jeho class/specu chybi? Zase se bere kazdej, ti co maji rank test maji 99% jistotu ze uz v guilde zustanou, takze rank test je nanic a guilda bobtna a bobtna. Sice thuta moc v lasce nemam, ale musim s nim souhlasit - KOLIK lidi se hlasilo na nedelni raid (ano ja vim, je to raid pokud mozno jenom z altu, ale mainu je tam taky dost) a to jeste spousta mainu nebyla v sobotu. Zamyslete se trochu. Ti co jsou v guilde delsi dobu se do raidu nedostanou, protoze se porad nekdo testuje a testuje se jede, dva, tri ctyri raidy, pak u nas zustane a stali clenove si nezaraiduji
jak rikam, nic osobniho, jen neco k zamysleni.

a ted k prihlasce, lidi je az moc, hunteru co hraji kazdy den je taky dost, to ze asi nevytoci, tak jim reknete, ze jsou nepotrebni at si hledaji jinou guildu a pak berte nekoho dalsiho. Za me proti.


Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyUt 29 marec 2011, 00:41

Co si budeme povidat brat nam chybi hodne obycejne posledni dobu sa chodi na 1 huntera TOGC napr. coz je pro ma sux.Chapu jako ze kazdy nema vzdy cas ale zajimalo by me teda kde je taky Syle uz by se mozna mohl nekdy ukazat aspon by sa videlo ci opravdu na to ma sluzebne je tu 3 Hunt pokud sa nemylim.
Oc jde potrebujeme vychovat 3 brutal hunta a kdyz se podivam na nase hunty tak ho tam zatim nevidim.I kdyz napr. Stax by na to asi mel jen to chce eq ale otazka je co cas.

Ted teda OlahJ dneska jsem si snim psal,podle ma rozumi huntovi celkem na slusne urovni, rekl me vsechno co jsem chtel slyset otazka ja jak mu to ide v tezsim fightu, kde se clovek musi pohybovat.
Ma spravne talenty , glyph ,gemy,pet a tak tj samozrejme ale vsechno super.

Dal bych mu sanci na sobotnim raidu sak stejne sa budu trepat alti a porovnal bych ho nejlepe s Fielem a Sylem.Potom by sa vedelo jaky potencial v nem je.




Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyUt 29 marec 2011, 01:24

Ked uz sa to tak rozobera poviem aj svoj pohlad trosku. Podla mna by bolo priatelne spravit grupu ktora bude chodit aj mimo vikend ICC, napr v taky pondelok utorok. Osobne som nehraval lebo do 25 ist nemozem kedze vikendy som s priatelkou (+plny raid) a druhy raid sa dokladal z LFG tiez cez vikend alebo pocas tyzdna dokoncenie toz sux. Druha vec - pomaly kazdy plate berie na offspec tank EQ tak sa chcem spytat kde su ti ludia ? Preco neni mozne poskladat dalsi raid ? Nvm ako moc hardcore je ICC25 ale este po par ICC10 si trufam povedat ze by som to mohol tankovat aj 25ku tu druhu skupinu. Verim ze je vela ludi co moze aj cez tyzden, aj stary clenovia s altmi (na ktorych im kysne EQ).Tak kebyze vedenie moze poznamkovat kolko ludi pred tym icc cez vikend stoji a neak to zorganizovat do druhej 25ky bol by som velmi vdacny
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyUt 29 marec 2011, 02:21

100% souhlas s cukrem Exclamation
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyUt 29 marec 2011, 02:36

Jako cukr ma pravdu ale neni normal kdyz na raid v 14:00 ICC 25 dojde jen 22 Mainu radsi seberu nekoho potencionalniho do G nez alty.(Toto me strasne vadi a + pvp hraci v raidu a pak muzete nedavat jak chcete).

Meli byste byt radi ze mate 1 dobre eq postavu ale nekteri proste chceme hamy hamy a hned jsu problemy.
Ano equipujme nektere alty jako Gem,Onlyone,Eddo toto ma ted v rychlosti napadlo ze proste kdyz bude na ICC HC potreba heal druid tak verim ze jeden z nich by mohl jit a kdyz bude moc healu tak gem moze dobre pomoct i za dmg napr. kdyz bude potreba.
Nechcu sa vas dotknout no situace u huntu neni ideal nikdo sa o ne nestara zacnu!
OlahJ ma zaujal a ja sa na neho chcu mrknout a posoudit ci je lepsi nez nasi hunti pokud ano udelal bych asi to co me hodne lidi dneska cely den naznacujeme ve stylu seber ale nejhorsiho kopni,ale uvidime.

A neflamujte tu sak na toto mohl byt i nejaky offtopic to s Olahj moc nesouvisi.Tady sa resi co umi a jestli ho chceme a jak bych ho chtel proste videt.
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyUt 29 marec 2011, 02:48

hm, ked vie mackat spelly, nahodit si glyphy a talenty nemusi byt super....jedine ten test v akcii no .... ale fakt nechcem aby to dopadlo ako so Syle alebo Fiel ...nechcem teraz nakladat, ale osobne si myslim, ze huntery co na nas nemaju. Fiel tusim ani pve nechodi, sry ak klamem a Syle toho moc netoci. A dostali sa k nam cez test na Dummym, trosku fail (aspon mi to z toho tak vyplyva, lebo za predvedenie v raide, by sancu nemali) ....Teraz neviem ci mu dat ano alebo nie. Nedam radsej nic. A mam jeden navrh. Co tak STOPnut prihlasky a pozistovat co nam NUTNE treba a Class Leader by sa sam pokusil nieco zohnat (myslim, ze uz ako tak poznaju ludi na servery, ktory je na urovni a ktory ne) a potom by clovek napisal prihlasku ....
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptyUt 29 marec 2011, 03:31

Dik za dôveru Choo, myslím, že by som na to aj mal v raide, ale zase to by ste najlepšie vedeli posúdiť vy, ale nechcem zase aby ste niekoho vykopli, je to síce hra, ale nechcem byť sviňa. :-(
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptySt 30 marec 2011, 08:50

Tak ohladom toho TOGC 25 to je na sobotu po ICC ak sa nemylim =/ a to ja nemam cas pretoze som od pol 4 po nasom icc 25 s priatelkou a myslim ze kazdy mi da za pravdu ze uprednostnim HOLKU pred obycajnou hrou Smile nic v zlom Choose ale mne to nijak raz nevyhovuje sobota poobede som tu max do 15.20 nedela tam to tej raaz tak a raz tak nikdy neviem ja by som strasne rad siel ale nemam cas Sad som rad ze stihnem to jedno icc 25 mozno sa to nejak vykrystalizuje do buducna Smile co by som bol iba rad
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptySt 30 marec 2011, 11:45

Chapu proto taky chapu ze s tebu nemuzeme pocitat na ICC 25 HC (nejsu slepy a vidim ze soboty obycejne na 75% nemas cas) s Fielem taky ne a tzn potrebujeme hunta .Stax ma taky babu a randi asi v sobotu nwm mozna sa mylim takze potrebujeme hunta co nema babu Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptySt 30 marec 2011, 16:49

Tak ja babenku mam tak isto, mne sobota vyhovuje dokonale cez vikendy som tu v piatok vacsinou vecer raz za mesiac sa stane ze v piatok tu nie som, soboty som tu stale, nedela je to cca kazdy druhy tyzden co som tu, a od pondelka do stvrtku som tu cca kazdy druhy tyzden, inak nestiham kvoli skole a praci.
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptySt 30 marec 2011, 19:44

Uz jsem nepiste radsi nikdo nic Very Happy . A ty sa nachystaj v sobotu ve 2 na raid.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter EmptySt 30 marec 2011, 20:11

No locknut a presunut do prijatych alebo co Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





OlahJ - MMS Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: OlahJ - MMS Hunter   OlahJ - MMS Hunter Empty

Návrat hore Goto down
 
OlahJ - MMS Hunter
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihláška mm hunter
» Petrinka - hunter
» MM Hunter Indestrucibl
» Jared - Hunter
» Syle - hunter

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: