Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 wamer - druid feral/resto

Goto down 
+6
Alpacinosvk
Thut
Deumos
Lamer
Ogmos
SAMIvec
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

wamer - druid feral/resto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: wamer - druid feral/resto   wamer - druid feral/resto - Stránka 2 EmptyŠt 17 marec 2011, 04:01

proti... demence sama o sobe, když jsme noobove tak si sem nedávej prihlášku... a jen děcko nadává do děcek. No myslím, že tu už nemáš šanci, možeš nás jít teď pomlouvat třeba do LMYC tam takové lidi berou hodně štěstí.
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

wamer - druid feral/resto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: wamer - druid feral/resto   wamer - druid feral/resto - Stránka 2 EmptyŠt 17 marec 2011, 04:10

K tomuto neni co dodat. Chcem vediet kolko mas rokov, ak sa hambis, pisat nemusis. Trapi ta, kolko mam ja ? ...17 ...ANO SOM DECKO, este to neni 18-ka Sad bohuzial, ale trufam sa povedat, ze sposob mojho vyjadrovanie a tvojho sa vyrazne lisi a ukazuje rozdiely v nasej inteligencii.
Cukr mi ukradol slova z ust. Este len mozem dodat, ze ak by si bol u nas v guilde a takto arogantne by si sa spraval, dlho by si nevydrzal.
Najprv sa vtieras, aky si skill a brain clovek, ale cim viac a viac komentov ti sem beha, tym viac a viac vystupuje na povrch tvoj pravy charakter. Nemam rad takych ludi ako si ty, ktory sa pchaju do r*** a potom ked to nevidi, ohovaraju a nadavaju.

P.S.: Jarci alebo niekto Zamknite to, nech ostatni normalni ludia nemusia citat vylevy primitivizmu !

Peace and Love
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 31

wamer - druid feral/resto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: wamer - druid feral/resto   wamer - druid feral/resto - Stránka 2 EmptyŠt 17 marec 2011, 04:23

Locked a presuvam do neprijatych.Dmnce lol!
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Sponsored content





wamer - druid feral/resto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: wamer - druid feral/resto   wamer - druid feral/resto - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
wamer - druid feral/resto
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» wamer - druid feral/resto
» Murpos resto/feral druid
» Resto Druid
» Prihlaska-resto druid
» Avokado resto/bala/feral-dmg

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: