Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Hawkie - envenom rouge

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Hawkie - envenom rouge Empty
OdoslaťPredmet: Hawkie - envenom rouge   Hawkie - envenom rouge EmptySt 09 marec 2011, 04:01

Zdravim, mam zaujem sa pripojit ku vam Smile
1.Hawkie<-alik,Grisik,koksicek --> for the horde
2.rouge,(dance pvp)envenom build pve
3.pvp GS 5700+,, pve GS netusim.ten addon nemusim nejako..full pve mam ale neni to zrovna full heroic.. Smile cize aj niektore wrathfull itemy si miestami lepsie no :-/
Link -> talent build pve
http://wow335.gamestool.net/roguet.php?00532310435010052010333105100520300500300000000000000000020000000000000000000000000http://imageshack.us/
http://www.ulozisko.sk/obrazky/381559/WoWScrnShot_102410_213708.jpg
6.Predchadzajuce guildy Shut up im the best,ex inferis predtym pve o hordy v god of evil.No proste mam chut na raidy partu novych ludi Smile,mam medzi va
mi par kamosov->oni ma hlavne zavolali do guildy ze im chyba rouge tak som sa chytil sance. Nebavi ma len furt ten isty stereotyp v pvp,mam skusenosti,znalosti,hral som na ofi tam co uz co to zazil..ale uz rok tomu bude co tam nehram...poznam/poznal som taktitky na cely icc u.z je to doba Smile
Pre informativno mam. 21 rokov niesom urevany,som spolocensky.priatelsky typ,hlavne vtipny Smile
7.V raide som schopny ostat do konca.Obcas sa vzdy stane ze by som musel odist alebo ze sa nedostavim na raid clovek nikdy nevie..
Thx
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Hawkie - envenom rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hawkie - envenom rouge   Hawkie - envenom rouge EmptySt 09 marec 2011, 09:30

skilled rogue sa zide, navic klidna povaha Smile
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Hawkie - envenom rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hawkie - envenom rouge   Hawkie - envenom rouge EmptySt 09 marec 2011, 22:00

Aktivny Rogue je potreba som ZA !.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Hawkie - envenom rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hawkie - envenom rouge   Hawkie - envenom rouge EmptySt 09 marec 2011, 23:37

ty si koksicek? ten warr? Very Happy

paci sa mi ze o sebe tvrdis ze si vtipny.. xD snad to nie je bullshit Very Happy ja som ZA bo šak main pve roguna je asi len bone Smile
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Hawkie - envenom rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hawkie - envenom rouge   Hawkie - envenom rouge EmptyŠt 10 marec 2011, 00:04

Za -> podla screenu,buildu,vie čo hrá,nie ako niektorí ludia čo sa sem hlásia.naváhal by som a bral by som ho minimálne na test už na toto id.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Hawkie - envenom rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hawkie - envenom rouge   Hawkie - envenom rouge EmptyŠt 10 marec 2011, 01:04

Ano koksicek ten war som ja..aj Grisik Spriest. a som vtipny ked poznam spolocnost ludi Smile tak necakaj hned nejaky vyjavy na prvom raide Very Happy
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Hawkie - envenom rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hawkie - envenom rouge   Hawkie - envenom rouge EmptyŠt 10 marec 2011, 02:04

Tj vidim ze to tady pres nejake preference z 3v3 projde nejspis me je to celkem jedno jde jen o to ze podle me bysme pro tebe meli misto zatim jen na nedelni raid ICC 25 v 16:00 pokud ti vyhovuje nedele v 16 jsem za test ukaze se jak na tom jsi.

Casem by mohl byt nejaky postup asi vred(musel by jsi ukazat brutal kvalitu) ale o tom celkem pochybuji roguna je na anthorii dost ve srabu (tzn obycejne bereme na HC raidy jen jednu pokud vubec i tu, to jen tak mimo temu).

Btw este trosku mimo temu mame 3 aktivni roguny ted Bnoeho,Winga,Iliona jen aby nekteri byli v obraze co nosi bryle Smile

Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Hawkie - envenom rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hawkie - envenom rouge   Hawkie - envenom rouge EmptyŠt 10 marec 2011, 02:21

Ten cas mi vyhovuje.. co myslis tym brutal kvalitu ? rozhodne nemam taky EQ ako vy takze necakaj brutalny dmg.. ak mieris na to.. inac vsetko ostatne zvladam...
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Hawkie - envenom rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hawkie - envenom rouge   Hawkie - envenom rouge EmptyŠt 10 marec 2011, 02:40

proste tady slo o to abys nebyl nekdo v oblacich,kdyz ti to adekvatne pujde tak bys ty 25 normaly mohl chodit ale tady jde o to aby sis nemyslel ze to hned budes na 25 HC ja doufam ze jsi to ani nemyslis , a proto jsem chtel rict ze kdybys pomyslel hodne vysoko napr. 25 ICC HC musel by sas nam ukazat ve skvelem svetle a i tak to budes met strasne tezke.

Proste jsme domluveni myslim ze uz nic nemusis psat Nedelni raid 16:00 organizuje obycejne alpa(onlyone) kdyby jsi mel dotazy ozvi se mu ve hre.
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Hawkie - envenom rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hawkie - envenom rouge   Hawkie - envenom rouge EmptyPi 11 marec 2011, 01:43

Pockame co povie Bone, on ma pravdepodobne najlepsi prehlad v pve roguoch.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hawkie - envenom rouge Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hawkie - envenom rouge   Hawkie - envenom rouge Empty

Návrat hore Goto down
 
Hawkie - envenom rouge
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: