Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Abaddons - Holy priest

Goto down 
+3
Deumos
Reveal
Choo
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Abaddons - Holy priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abaddons - Holy priest   Abaddons - Holy priest - Stránka 2 EmptySo 05 február 2011, 21:08

Abaddons nwm ci sledujes foro atd mozna jo ale dneska jestli muzes tak kolem 16:00 ve hre pujde sa asi TOC 25 este to nevime jiste ale kdyztak ma kontaktuj, vcera jsi me neco psal ale vubec jsem nemel cas reagovat byli jsme v togc
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Abaddons - Holy priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abaddons - Holy priest   Abaddons - Holy priest - Stránka 2 EmptyNe 13 február 2011, 08:52

Ja suhlasim presne s tym co napisal Alpa, uvidime ako sa vyvinie situacia v ICC. Ak zistime, ze chyba heal, som ale u tohoto hraca ZA.

A prepac ze som ti vtedy neodpisoval, bol som zaneprazdneny a povedal som si ze "odpisem o chvilku ked doriesim toto" a zabudol som:)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Abaddons - Holy priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abaddons - Holy priest   Abaddons - Holy priest - Stránka 2 EmptyUt 22 február 2011, 07:08

No takhle zatím sem v guildě codename IRE. Jen kvůli tomu že hraju alespoň PvP, když nemůžu chodit PvE raidy (LFG stoji za prd). Stále mám zájem stát se členem vaší guildy, ale zatím se mi nikdo neozval kdy se mám dostavit na raid. Resp. jednou sem raid s CHOL byl ale bylo mi řečeno že se ještě poradíte od té doby nic. Takže pokud by to bylo možné mohli by ste mi tady nebo ingame napsat nějaké info. Předem děkuji
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Abaddons - Holy priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abaddons - Holy priest   Abaddons - Holy priest - Stránka 2 EmptySt 23 február 2011, 05:29

Sobotu by sme ta mohli zobrat TOC 25 normal, v 2. raide nebol tusim okrem Spyriho alta ziadny priest. Posli mi mail ingame, aby som nezabudol.
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Abaddons - Holy priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abaddons - Holy priest   Abaddons - Holy priest - Stránka 2 EmptyŠt 10 marec 2011, 02:10

Po porade jsme sa dohodli ze to closneme za neprijat cekame od priesta vetsi kvalitu i kdyz ty nedelni raidy jsou obycejne dost „funny“
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Abaddons - Holy priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abaddons - Holy priest   Abaddons - Holy priest - Stránka 2 EmptyŠt 10 marec 2011, 03:14

jen aby byl stejnej pristup i k ostatnim test memberum, co se tyce ostatnich class, abbadons dostal sanci v alt raidu, healingem byl na urovni tech dvou priestu co tam byli (Hooly-alt, jeste jeden-tusim main), tusim ze byli vsichni equipove na tom podobne, dostal kick, takze doufam ze se takhle bude pristupovat i k ostatnim classam
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Abaddons - Holy priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Díky   Abaddons - Holy priest - Stránka 2 EmptyŠt 10 marec 2011, 05:01

Ok tak díky alespoň za šanci. Ale v neděli sem bohužel hrál v práci na linuxech bez addonů ty co byli raid ví že se mě ani pořádně nepovedlo rozchodit vnt atd.. Bohužel bych to domů nestíhal. Takže sem se chtěl domluvit spíše na nějakém raidu večer od pondělí do čtvrtka ale pokud je to již uzavřeno tak nic. Předem díky za odpověď
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Abaddons - Holy priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abaddons - Holy priest   Abaddons - Holy priest - Stránka 2 EmptyŠt 10 marec 2011, 07:10

Jasny chapu kazdy to ma tezke skola,prace,povinnosti a dalsi veci ale pokud my raidujeme o vikendu a na raidy by se stebou eventualne pocitalo na sobota 14:00 nebo nedele 16:00 a ty nemuzes hold smula ale hra neni vsechno ze jo.
Divej me je to jedno zajem mas fakt velky ochota tam je skus este napsat Deumosovi ve hre nejak a pobavte sa o tom a pak at me da vedet napr.
Rikal me neco ze sa mu nelibilo na tobe par veci kdyz to date dohromady a ty budes met cas raidovat o vikendy v ty casy a lidi nebudu proti ja bych to s tebu este skusil na test.
Ale jak rikam CL Priestu je Deumos necham to ciste na nem!
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Abaddons - Holy priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Abbadons   Abaddons - Holy priest - Stránka 2 EmptyPi 11 marec 2011, 00:07

Choo napísal:
Po porade jsme sa dohodli ze to closneme za neprijat cekame od priesta vetsi kvalitu i kdyz ty nedelni raidy jsou obycejne dost „funny“


Nj suhlasim s CHOOSE.
Návrat hore Goto down
Deumos
Veteran
Veteran
Deumos


Počet príspevkov : 118
Join date : 21.07.2010
Age : 38
Bydlisko : near Nitra

Abaddons - Holy priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abaddons - Holy priest   Abaddons - Holy priest - Stránka 2 EmptyNe 13 marec 2011, 08:19

S Abaddonom som sa dohodol este na jednom teste, kde uz bude na svojom normal compe. Malo by to byt o tyzden v nedelu, cize v alt raide. Dnes nam tam chybal heal,tak by sa ta celkom hodil, imo.
Návrat hore Goto down
Deumos
Veteran
Veteran
Deumos


Počet príspevkov : 118
Join date : 21.07.2010
Age : 38
Bydlisko : near Nitra

Abaddons - Holy priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abaddons - Holy priest   Abaddons - Holy priest - Stránka 2 EmptyNe 20 marec 2011, 07:08

Orite, takze po dnesku som za jeho prijatie do g. Dufam, ze sa chyti prilezitosti a bude sa postupne zlepsovat. Na tych dvoch bossoch tazko hodnotit objektivne, ale myslim, ze tam neboli vacsie problemy.
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Abaddons - Holy priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abaddons - Holy priest   Abaddons - Holy priest - Stránka 2 EmptyNe 20 marec 2011, 09:07

Ano bolo vidno zlepsenie oproti prvemu testu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Abaddons - Holy priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Abaddons - Holy priest   Abaddons - Holy priest - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Abaddons - Holy priest
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Priestonska - Holy Priest
» Lifemaker - Holy Priest
» aevys - holy priest
» Holy priest - Anife
» Clock - Holy Priest

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: