Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 RaMm prot/retri pala

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptyUt 11 január 2011, 09:14

1.Ramm
2.paladin, prot / retri pvp/ retri a holy pve
3.prot 4866gs/ retri pvp 5140gs/ retri pve 4500+gs/ holy pve 4300+gs, nevravim ze uprednostnujem pvp, ale ved vy mate aj pvp hracov ...
4.moje UI https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot011011162902.jpg/
5.talent strom http://wow335.gamestool.net/paladint.php?050000000000000000000000005500513520313202133331232150200000000000000000000000
6.Assassins legion - nezhoda s gumom a postupny rozpad, Knights Of Honor - neschopnost zlozit raid na toc 25 alebo togc 10, proste malo aktivnych ludi, k vam chcem ist preto, lebo je u vas aj moj brat Svalnac, rad by som uz sel aj togc 10 neskor 25 alebo aj toc 25 staci mi hoc aj treti ci stvrty raid
7.nemam problem byt aj dlhsie ako 2 hodiny, z guildovnych raidov v KOH som zvyknuty aj na 4 hodinovky Very Happy

Rad by som nazaver este nieco dodal mam 19 rokov wow hram uz 4 roky, hral som na 4 roznych serveroch na anthorke cez 2 roky, viem ze nemam gear 5200+, ale aj tak by som sa k vam rad dostal. Ako som uz spominal u vas brata, takze s taktikami neni problem pretoze ho inspectujem pri vasom raidovani Very Happy ... tankoval som zatial len toc 10/25 z 25 ale nemam ani jeden item, LFG raidy ... Taktisto neni problem aby som logol svalnaca ked bude potreba alebo aby on logol mna ... tak to by mohol byt asi moj prinos pre guildu.
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptyUt 11 január 2011, 22:13

Bohuzial to minmalne GS nieje pre srandu. Za mna PROTI. Ovsem nieje vsetko o GS ale pises v zlom case pred ICC. V sucastnosti mame dost kvalitnych hracov s top eq pripravenych na progress.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptyUt 11 január 2011, 23:06

pozri ja nejdem do guildy kvoli tomu ze je pred ICC kym ja budem mat eq na ICC tak to potrva, chcem proste nieco viac ako pvp raidy na toc 25, a takisto berete aj pvp hracov nie ? ja niesom cisto pve ...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptyUt 11 január 2011, 23:07

*LFG raidy ne pvp raidy Very Happy
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptyUt 11 január 2011, 23:14

no keď už nie si teda čisto PvE a hlásiš sa do PvE guildy tak mi teda aspoň povedz aky rating si mal v rele sezone? Wink
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptyUt 11 január 2011, 23:29

mal som 2k s frost magom ... ale vyssie to uz neslo .. a potom som casto striedal partakov.. .takze vysoko to nevyslo ...
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptyUt 11 január 2011, 23:43

a jo,teraz citam ze 5140 gs v pvp Wink no poviem to takto, hanbu by si asi v tych arenach/bg nerobil takze ak sa hlasis viac ako pvp hráč nez pve.. ale musis si uvedomit ze sa hlasis do pve guildy Wink z coho vyplyva aj nutnost spĺňať podmienku toho pve gs,kedze si neuviedol ze si cisto pvp. a do raidov by si sa nedostal asi tiez lebo su tu retri paladini co maju eq lepsi od teba.. chapem ze tu mas brata/bratranca (nie je mi to celkom jasne v akom ste rodinnom zväzku Very Happy ) a chapem ze ti asi nejde only o ICC eq (ako niektorym chytrym ludom ktorych som tu videla prihlasky Wink ) a preto za mna NEUTRAL,pockame na vyjadrenie class leadra Smile ale davam tomu asi malu šancu, dal si si prihlašku v nevhodnu dobu no Neutral
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptyUt 11 január 2011, 23:54

dik desmi ... ja sa nehlasim ako retri pve ako si si asi nevsimla .D ... ja sa hlasim za pve prot ... tam ten gear nesplnam len o 300 Very Happy .. to by slo hore na itemoch z toc 25 dost rychlo ... no a pvp by som rad chodil poriadne guild premade lebo je to strasne v poslednej dobe Very Happy
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptySt 12 január 2011, 00:14

RaMm.n1 napísal:
dik desmi ... ja sa nehlasim ako retri pve ako si si asi nevsimla .D ... ja sa hlasim za pve prot ... tam ten gear nesplnam len o 300 Very Happy .. to by slo hore na itemoch z toc 25 dost rychlo ... no a pvp by som rad chodil poriadne guild premade lebo je to strasne v poslednej dobe Very Happy


Nevsimla prepac,mas to tam tak pomotane napisane Very Happy alebo mne sa to uz moce pri tych skuskach Very Happy tak to podla mojho nazoru klesaju sance este menej kedze mame troch vybornych prot paladinov s lepsim gs pri ktorych by si mal asi problem sa presadit ale ja sa do toho nestaram,necham to na CL Wink stale za mna neutralne.


EDIT: pardon,styroch protadinov,ja furt zabudam na toho Phenixa Very Happy
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Pala   RaMm prot/retri pala EmptySt 12 január 2011, 01:23

Neviem ako co nechapes natom ze guilda nebude equipovat cloveka v ICC sezone ktory nema dostacujci EQ na toc 25. A to ze si pvp hrac ? To ako hned ta mame zobrat bo si pvp ? No ale nech sa vyjadri CL moj nazor je Definitvne PROTI
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptySt 12 január 2011, 03:01

myslim ze kym sa ICC sezona rozbehne, kym bude aspon polka bossov open tak ja uz budem mat davno gear aj na togc 25... a nie nemate ma hned zobrat preto ze som pvp, tvoj nazor nezmenim uz, tak mi len zostava cakat na dalsie ...
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptySt 12 január 2011, 03:37

ok no pise PVP at napise svoj raitng ak ma Team ratink 1900 (rele. sezona)coz je norma pre pvp hracou v nasech gile(davam na vedomi nedavnou cistku ludi pvp hracou s low ratingem pod 1900)


zobrat ho ako pvp hrace s podminkou ze nema dostatecne GS ani pre toc25 s podminkou na udeleni STATUSU PVP HRAC
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptySt 12 január 2011, 03:50

Nemyslim zeby trebalo podporit pvp hracov . A uved mi jeden dovod ramm preco Equipovat hracov bez EQ ked mozme zobrat rovno full HC EQ ludi ?. A my niesme pvp guilda. sory ale nedavas dobre dovody nato aby si ma presvedcil .
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptySt 12 január 2011, 03:59

moj rating dlhodobbo kolisal kedze som nemal staleho partaka a z 2000 v tejto sezone som klesol az na 1886 kedze som surnepotreboval pointy na head avsak klesol mi rating pod 1900 a vtedy prisel konec sezony takze to je moj rating ... a alpacinko je to pravda ze mozte zobrat rovno full equipped ludi, ale pozri ty by si ma aj tak neequipoval a ako sam vidim ked pozeram na brata tak itemy uz davate na dis ... takze v tom by problem nebol .. equipnut sa dokazem v toc 25 dost rychlo ...
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptySt 12 január 2011, 05:40

V toc 25 sa rychlo equipnut dokazes, ale ne u nas lebo mame na to system a dat 1900 rat v 2v2 je nic. Takze ako PvP mas u mna nie. A na PvE eq nemas takze dalsi nie
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptySt 12 január 2011, 07:36

PROTI
-nesplnujes zakladni podminky

co se tyce toho pvp, jestli tu chcete brat lidi, dal bych taky nejakou hranici, treba do rank50 v 2v2, ikdyz to je taky az moc, melo by to aspon trochu reprezentovat, muj nazor, jestli chcete brat nad 1900, tak to muzete rovnou dobrat polovinu aliance
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptySt 12 január 2011, 08:51

ja mal na mysli to ze sme kickovali lidi s gildy a to pvp hrace ktery mali mensi rating jak 1900 tak preto ogmo)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala EmptySt 12 január 2011, 08:59

oks tak teda nic .. no aspon som to skusil ... tak mozno soon ked bude eq podam dalsiu prihlasku ...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





RaMm prot/retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: RaMm prot/retri pala   RaMm prot/retri pala Empty

Návrat hore Goto down
 
RaMm prot/retri pala
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Atthene - Holy pala - ProT
» Mougan- Retri/prot
» Mado - retri/prot
» Prihlaska - Sonixx - retri pala
» Eluvinel Retri Pala

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: