Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Syle - hunter

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Syle - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Syle - hunter   Syle - hunter EmptySo 11 december 2010, 02:38

1. Syle
2. MM PVE/PVP
3. GS mam 5046 neni to vela ale ako hunt bez problemov dam pekne DPS Smile
4. Screenshot mojho UI no mam tam bartender4 a recount Smile akbude treba pridam Screenshot
5. http://wow335.gamestool.net/huntert.php?502000000000000000000000000053050312300132331350313512300002000000000000000000000
6. Tak moje guildi : zacinal som ako templar kde nebolo chyru ani slichu o raidovani Smile max tak HC dungi Very Happy dalej to bolo LODD nebola to zla guilda no bol som tam asi iba mesiac pretoze moje kroky nasledovali mojho RL kamosa do LMYC gulda to bola peckova ajludia az na zopar vynimiek koli ktorim sa to rospadlo Sad noco uz aj take sa stava Smile
A preco chcem ist k vam ? no preto lebo strasne ma bavi PVE a ako sami uznate s LFG partami to asi nema zmysel ze ? Smile Potom simyslim ze ste jedna z najlepsich guild ved ste nas predbehli s TOGC 25 Very Happy hehe ! a ako posledny dovod uvadzam to ze ako to sledujem ked nemam guildu clovek ani nema chut lognut nema s kympokecat je too nicom ziadne guild VT ...poskacem po SW a idem off Very Happy
7. Ano v raide som schopny vydrzat 2 a viac hodin pokial mi to dovoluje municia Very Happy
nemam s tym problem Smile .Mozno este nieco o sebe tak mam 23 rokov volam sa tomas a som s Presova Smile wowko hram 2 roky + neviem presne Very Happy a vylucne za huntov strasne ma bavia Smile
Tak to by bolo asi setko dufamz e som vas zaujel Smile natolko aby ste ma vzali k vam Smile spozdravom SYLE
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Syle - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Syle - hunter   Syle - hunter EmptySo 11 december 2010, 03:35

Vypadas podle prihlasky v pohode clovek jsem ZA,huntera hledame co ma kvalitu takze pockam este jak sa vyadri CL a nejlepe aby si ta otestoval
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Syle - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Syle - hunter   Syle - hunter EmptySo 11 december 2010, 04:55

podla mna PROTI Shocked neber si to samozrejme osobne Smile ale nech rozhodne Pats. GS na to máš viac menej,len si myslím že hunterov je už vela...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Syle - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Syle - hunter   Syle - hunter EmptySo 11 december 2010, 06:02

K talentom som len chcela tolko ze Go for the Throat 1/2 by som dala na raidy urcite + v survivale Improved tracking 5/5 namiesto 3talentov v Hawk eye ale to je len moj osobny nazor Smile inak za mna zatial ani Za ani Proti neviem v raide som ta videla asi len 1x co si pamatam a nebolo to zle ale ako uz pisala Desmiana nech rozhodne Pats Wink
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Syle - hunter Empty
OdoslaťPredmet: RE   Syle - hunter EmptySo 11 december 2010, 06:32

nevim no ja som uz pred takmer 2 mesiacmi tvrdil ze treba 2-3 huntov na nedelu no jebali na to odfajkli vsetkych co k nam cheli ist... teraz ked uz sa zacalo chodit druhe HC tak im hunti chybaju o.O
odvtedy som neriesil huntov.. rozmnozili sa tu alti hunti takmer v kazdom raide uz niekto rlguje na hunta pre eq .. nemam v tom vobec prehlad kto je na tom ako... nevidim dovod preeco byt PROTI no ani ZA - myslim ze 5k g uz ma aj vacsina altov (vid moj. rogun ktory mal 4900 po 2 tyzdnoch ninjovania) ...
anyway aj ked som CL ja stym nic nespravim zalezi na tom jak oficerom padnes do oka ci ta vezmu abo ne

k talentom: minul si len 70 pointov ten 1 zvysni snad ide do Go for the Throat .. a stym surv ma petrinka pravdu +6yd vyuzijes jedine na Icehowla ked ta odhodi na druhu stranu ze mozes skor strielat Very Happy no urcite to daj do Improved Tracking tie 3 percenta ti imho pomozu viac
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Syle - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Syle - hunter   Syle - hunter EmptySo 11 december 2010, 06:55

tak sa prosim vyjadrite ANO ci NIE Pats je rozdial mat alta a MAIN char Smile len tolko som cel dodat Smile podla mna nic v zlom ale rad by som bol ak by ste ma vzali medzi vas Smile
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Syle - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Syle - hunter   Syle - hunter EmptySo 11 december 2010, 07:39

ja som za jak som ti uz pisal do whispu ze nam treba tak 2 huntov do 2 togc 25 raidu cize za mna mas ano nech sa tu vyjadria aj ostatni ale hlavne slovo tu ma pats ako clas leader
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Syle - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Syle - hunter   Syle - hunter EmptySo 11 december 2010, 07:40

Jsme celkem za napis mi tu tvoje staty agi ap arp crit rotacu gemovani a duvody proc to tak delas k rotaci a gemum
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Syle - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Syle - hunter   Syle - hunter EmptySo 11 december 2010, 08:18

Takze ..
Agi=1749
AP=5248
ARP=243
Crit=43.46%
Gemujem na agilitu pretoze som to cital na forku 1agi=2ap tak asi preto plus agi mi dava crit a armor noale armor je nepoctatny PVE tam asi vela netanknem
Rotacia:serpent+chimera+aimed,silenceshot+arcane+3xsteady
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Syle - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Syle - hunter   Syle - hunter EmptySo 11 december 2010, 08:49

Syle napísal:
Takze ..
Agi=1749
AP=5248
ARP=243
Crit=43.46%
Gemujem na agilitu pretoze som to cital na forku 1agi=2ap tak asi preto plus agi mi dava crit a armor noale armor je nepoctatny PVE tam asi vela netanknem
Rotacia:serpent+chimera+aimed,silenceshot+arcane+3xsteady

Jedes to dobre jen jsi zapomnel na hunter marku ale tj jasne , talenty jak jsem ti rikal ta zmena a vidim to dobre
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Syle - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Syle - hunter   Syle - hunter EmptySo 11 december 2010, 09:54

ja som teda ZA vidno ze sa rozumie a verim ze aj vie co robi
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Syle - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Syle - hunter   Syle - hunter EmptyNe 12 december 2010, 10:42

Som za vyzera fajn Smile 2 raid togc 25 pekne podpori dufajme Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Syle - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Syle - hunter   Syle - hunter Empty

Návrat hore Goto down
 
Syle - hunter
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihláška mm hunter
» Petrinka - hunter
» MM Hunter Indestrucibl
» Jared - Hunter
» Stax MM hunter

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: