Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 přechod na Twinstar

Goto down 
+8
Viz
DESMiANA
zastaph
Choo
Alpacinosvk
Spelios
Hurikan
Pats
12 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyPi 10 december 2010, 07:09

Jelikoz je to s Anthorii cim dal vic na horsi a horsi urovni ,co takhle hromadne prejit na Twinstar ktery je k nepoznani od Officu skoro a jit jim tam ukazat ja kse sparvne chodi PvE???

Pro info:
Hraje tam cca 2-3x vic lidi
sou na urovni Deadly / furi sezony : Otevrene NAxx a brzy Ulduar
HC funguji vsechny i ty co tu vubec nezname
DF tam facha taky bez problemu

myslim ze kdyby presla vetsina guildy, a vsichni zacali expit od zacatku ,byla by to mozna i pro nektere prijemna zmena ;-)
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: RE   přechod na Twinstar EmptyPi 10 december 2010, 07:13

heh tak ja urcite nie... hram tu moc dlho na to aby som v podstate bezdovodne siel na ine freecko... muselo by velmi velmi vela ludi prejst.. a aj mimo nasej guildy aby ma tam dostali ... darmo ze tu daco nejde su tu bugy.. to je na tom najzabavnejsie :p ked uz budem chciet prejst na lepsi server tak jedine ofik
Návrat hore Goto down
Hurikan
Nováčik



Počet príspevkov : 12
Join date : 26.07.2010

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyPi 10 december 2010, 08:20

boze twinstar Very Happy jedine co je tam viacej hracov ako tu..maju sice profesionalnejsi admin team, ale bugov tam maju urcite viacej Smile + nemaju tocko Razz


Naposledy upravil Hurikan dňa Pi 10 december 2010, 09:58, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyPi 10 december 2010, 08:36

na jine free by mě nedostal ani cataclysm, další exepení od nuly už prostě ne, na to už jsem ve wow moooc dlouho

(edit: ha kulatý přízpěvek :-) )
Návrat hore Goto down
Spelios
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 101
Join date : 23.07.2010

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyPi 10 december 2010, 10:18

Hurikan napísal:
boze twinstar Very Happy jedine co je tam viacej hracov ako tu..maju sice profesionalnejsi admin team, ale bugov tam maju urcite viacej Smile + nemaju tocko Razz

buggov.. viac ? =) tu ich nedokazem ani na kalkulacke zratat... podalsie... dal si dokopy toc / toch... gj... ale to nie je vsetko... calusari stale kazdemu tlaci kapustu do hlav... ze pvp serve... WG sa nahodilu uz hadam 456 krat... aj tak to nestiha... dnes zase prdlo DF... tiez asi 7 ci 8 pokus... 2 areny chybaju... cize pvp serve... IoC stale nie je open... a co sa tyka... pve.. ulduar.. stale nie je cely.. z icc bude na 99% dake problemy... resillka... total v PICI http://www.anthoria.net/?Action=svnlist2

takto sa pvp neda hrat... posledne 2 tyzdne to zase resko pada... mam pokracovat dalej ? najdem toho tu dost... a na twinstar... ? asi tazko... ak hromadne... tak na budapestiansky... server... icc maju online kazdy den viac ako 10K ludi... je to ako offi zadarmo... patri medzi naj free v EU
Návrat hore Goto down
Hurikan
Nováčik



Počet príspevkov : 12
Join date : 26.07.2010

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyPi 10 december 2010, 10:45

Spelios napísal:
Hurikan napísal:
boze twinstar Very Happy jedine co je tam viacej hracov ako tu..maju sice profesionalnejsi admin team, ale bugov tam maju urcite viacej Smile + nemaju tocko Razz

buggov.. viac ? =) tu ich nedokazem ani na kalkulacke zratat... podalsie... dal si dokopy toc / toch... gj... ale to nie je vsetko... calusari stale kazdemu tlaci kapustu do hlav... ze pvp serve... WG sa nahodilu uz hadam 456 krat... aj tak to nestiha... dnes zase prdlo DF... tiez asi 7 ci 8 pokus... 2 areny chybaju... cize pvp serve... IoC stale nie je open... a co sa tyka... pve.. ulduar.. stale nie je cely.. z icc bude na 99% dake problemy... resillka... total v PICI http://www.anthoria.net/?Action=svnlist2

takto sa pvp neda hrat... posledne 2 tyzdne to zase resko pada... mam pokracovat dalej ? najdem toho tu dost... a na twinstar... ? asi tazko... ak hromadne... tak na budapestiansky... server... icc maju online kazdy den viac ako 10K ludi... je to ako offi zadarmo... patri medzi naj free v EU

1. oni vobec nemaju WG
2. DF je trinity core projekt..cize maju aj oni taky isty problem
3. ani oni nemaju tie 2 areny kedze niesu tiez fixnute v trinity core
4. IoC tiez nema twinstar, dovod je taky isty ako v 3. bode
5. ulduar ma anthoria podla mna v celkom dobrom stave..staci tam opravit len zopar bugov a dorobit ostatnych bossov
6. nejak som nevidel v ich zozname fixov resilku, takze neviem neviem ci by si aj tam nenadaval
7. nemaju ani TOC! nie to este ICC omg
8. 10k online? fiha, tak to som asi slepy, lebo kazdy den vidim online len 4k online max
9. nenechaj sa vysmiat, ale ako offi? rofl..a este k tomu jeden z najlepsich free serverov v EU..no lol Shocked

jedine co maju lepsie podla je admin team, stabilita servera(ale co pozeram uz asi 2 tyzdne, tak im to aj niekedy aj 4x padne za den) a pocet online ludi(polovica su urcite nejake deti z anthorie a inych serverov)
Návrat hore Goto down
Spelios
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 101
Join date : 23.07.2010

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyPi 10 december 2010, 11:11

ty vies citat... ? to co moje vety porovnavas.... s twinom... si precitaj posledne vety lolko... uplne iny server som spomenul... ale viem dovod... nepozornos.. lebo si si to precital... a doplo tti co je tu na anthorii problem... tak si zbrklo reagoval... ale neboj... nic chlapce.. vekom.. sa naucis... citat s POROZUMENIM:.. a budes reagovat.. na taketo fail situacie... z rozvahou... prajem.. hodne stastia.. v real zivote.. a neries.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyPi 10 december 2010, 11:15

To Huri:
Hele
1.)oni maji vsechny HC opravene
2.)nevim jak to teda delaji ale DF se jim tam teda nekur*i jako tady ( kazdej den zas nejakej novej problem)
3.) nemaji ani ToC ,ale az bude tak bude tak pochybuju ze se napr budou spawnovat ohne s raged jako prase, jako tomu bylo tady na zcatku Tocka a podobne bugy
4.)a Tady ,kdyz ve 14:00 hraje stezi 1400 lidi ,tak i ty jejich 4K + je o hodne vice

Jako nerikam,ze hend prechazim,ale bylo by fajn¨aby to Calusari aspol. zaregistrovali a projevily trochu vic snahy,posledni dobou je to pruser za pruserem.
Návrat hore Goto down
Hurikan
Nováčik



Počet príspevkov : 12
Join date : 26.07.2010

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyPi 10 december 2010, 11:33

Spelios napísal:
ty vies citat... ? to co moje vety porovnavas.... s twinom... si precitaj posledne vety lolko... uplne iny server som spomenul... ale viem dovod... nepozornos.. lebo si si to precital... a doplo tti co je tu na anthorii problem... tak si zbrklo reagoval... ale neboj... nic chlapce.. vekom.. sa naucis... citat s POROZUMENIM:.. a budes reagovat.. na taketo fail situacie... z rozvahou... prajem.. hodne stastia.. v real zivote.. a neries.
Dobre, pomylil som sa..a co? mylit sa je predsa ludske. Spravas sa ako ostatne deti, ktore furt len pindaju na bugy, neviem co vlastne ocakavas od a-teamu, ktory neni za tuto pracu vobec plateny. Neviem ani to, ze preco tu este stale hras? ked ti vadia taketo bugy. Je to len na tebe, nikto ta tu nedrzi, takze mozes ist kludne na ten svoj 10k online server, ktory je ako offik.
Návrat hore Goto down
Spelios
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 101
Join date : 23.07.2010

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyPi 10 december 2010, 11:40

Hurikan napísal:
Spelios napísal:
ty vies citat... ? to co moje vety porovnavas.... s twinom... si precitaj posledne vety lolko... uplne iny server som spomenul... ale viem dovod... nepozornos.. lebo si si to precital... a doplo tti co je tu na anthorii problem... tak si zbrklo reagoval... ale neboj... nic chlapce.. vekom.. sa naucis... citat s POROZUMENIM:.. a budes reagovat.. na taketo fail situacie... z rozvahou... prajem.. hodne stastia.. v real zivote.. a neries.
Dobre, pomylil som sa..a co? mylit sa je predsa ludske. Spravas sa ako ostatne deti, ktore furt len pindaju na bugy, neviem co vlastne ocakavas od a-teamu, ktory neni za tuto pracu vobec plateny. Neviem ani to, ze preco tu este stale hras? ked ti vadia taketo bugy. Je to len na tebe, nikto ta tu nedrzi, takze mozes ist kludne na ten svoj 10k online server, ktory je ako offik.

co ocakavam... fixnut ten zaklad... vies co je zaklad... class! resilka a spells.. ved to je tak do pvp ako aj pve... a nejdem pisat co sa fixuje... povecine... mna nic neserie... ja som este ani nezacal hrat.. lebo sa ani neda... ja hram len tak znudy... pre zabavu pre mensie rozptilenie... mna to vebec netankuje... ze tieto veci nie su fixed na 100% ja len s kludom vravim... co a ako...
Návrat hore Goto down
Hurikan
Nováčik



Počet príspevkov : 12
Join date : 26.07.2010

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyPi 10 december 2010, 11:42

Longbeard napísal:
To Huri:
Hele
1.)oni maji vsechny HC opravene
2.)nevim jak to teda delaji ale DF se jim tam teda nekur*i jako tady ( kazdej den zas nejakej novej problem)
3.) nemaji ani ToC ,ale az bude tak bude tak pochybuju ze se napr budou spawnovat ohne s raged jako prase, jako tomu bylo tady na zcatku Tocka a podobne bugy
4.)a Tady ,kdyz ve 14:00 hraje stezi 1400 lidi ,tak i ty jejich 4K + je o hodne vice

Jako nerikam,ze hend prechazim,ale bylo by fajn¨aby to Calusari aspol. zaregistrovali a projevily trochu vic snahy,posledni dobou je to pruser za pruserem.

1. ok o tom viem, tuto ich nema kto riesit, lebo tu neni ziadny AI dev okrem mna
2. oni tak casto nemerguju svoje core s trinity core, takze preto sa im to este nepokazilo..kebyze teraz updatnu to core, tak aj im to robi
3. no neviem Smile ale vzdy musis cakat pri otvoreni dungu nejake bugy, lebo GM to sam nezisti(tie ohne mozno ano)
4. podla mna ide o kvalitu servera a nie kvantitu Smile

Calusari tiez vie ze nieje server moc v poriadku, snazime sa admin team sprofesionalizovat a urobit mnoho zmien aby anthoria bola este viacej kvalitna Smile.
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyPi 10 december 2010, 20:30

Net pici aby som svoje postavicky odjebal a siel expit dalsich 5 charov Very Happy Very Happy PO anthorii nasleduje uz len Offic ziaden twinstar ....pre mna .
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 34
Bydlisko : Anfield Road

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyPi 10 december 2010, 20:35

Longbeard ty stale delas nejake jine veci nez bys mel hold ked sa ti na anthorii nelibi bez jinam my jsme tady uz v cholku jedna velka rodina a nikam sa urcite nechystame , nadavame obcas taky ale da sa to prezit uroven sa podle ma zlepsuje snaha od DEV GM je dobra nejake crash jsou vsude zazil jsem server kde to kvuli crashu padalo co 5 min Smile a taky jsme tam hrali.
V tomto stavu jak to tady mame by ma z anthorie nikdo nedostal jedina nejaka mala sance je offi zaplatit by u ma nebyl problem ale nechcu aby se ze me stal este vetsi zavislak nez jsu a mam vas rad Smile
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptySo 11 december 2010, 11:10

Tento prispevok ma donutil zamysliet sa nad niektorymi vecami. Stav nasho serveru. Stav PVE, stav PVP a ine veci. Tak podme pekne po poriadku.

1. Longbeard: prejst inde? nehrozi...nato som sa tu uz prilis udomacnil, prilis vypiplal postavu, skoncenie tu prichadza do uvahy JEDINE v tom pripade, ak stav PVE bude v katastrofalnom stave, alebo bude stagnovat a nic nove sa dlhu dobu nebude otvarat. Dalej vazne pochybujem, zeby sa hracom z nasej guildy, ktori sme 100x presli NAX, 100x ULDU chcelo ist na server, kde je open max NAXX.
Twinstar poznam, viem ze je tam vela ludi a ma perspektivu, maju dobry DEV team a ze dalsie raidy ako ULDU, TOC a ICC budu mozno v skvelom stave. Avsak otazka je...kedy to bude? Kedy nas dobehnu? Za pol roka? Za rok?

2. Spelios: tie tvoje 3 bodky po takmer kazdom slove. Zle sa to cita nerob to prosim ta:D

3. Huri: hmm, podla toho co vravis, tak je to dost vazny problem ze niesu AI devovia. Inak co robi Dia? Kam zmizol? Sad A co planuje v tomto smere robit Calu? Lebo 1 clovek je na to urcite malo :O Osobne by som rad pomohol a uz dost dlho uvazujem nad tym ze by som skusil dat prihlasku na AI deva (C++ viem dost dobre, skoncil som vysku, viem nieco malo aj o databazach), len vela veci mi neni jasnych ako co funguje a potreboval by som riadny tutorial ku vselicomu. Uvidime neskor.

4. Anthoria: stav PVE je vcelku dobry. Z casu na cas sa vzdy nieco nove otvori (naposledy TOCH), takze zatial nie je nudza o kvalitne PVE (TOGC 25 dava este stale riadne zabrat a asi to tak este nejaku dobu aj ostane). Obavam sa jedine poctu AI devov ak je pravda co pise Huri, ze je jediny, moze to byt problem v blizkej buducnosti. Dufam ze PVE nezacne stagnovat a drzim palce A-teamu !!
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptySo 11 december 2010, 20:43

Já na Twinstar určitě nepudu, na to sem tu moc dlouho a nechce se mi znova dělat eq ani levlovat.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptySo 11 december 2010, 21:38

Uf Longbeard to si ponal až takto vážne? Very Happy ja že keď si o tom hovoril na guilde len tak by the way,že to myslíš skôr ako utópiu než niečo reálne Smile No anyway, osobne si myslím že Twinstar je dobrý server a to že tam majú otvorené len Naxx a Uldu... ten Uldu maju však všetkých bossov čo tu na anthorii ešte stále nie je (nie že by mi na tom nejako extra záležalo v tejto chvíli) .. Nechcem kydať na prácu A-TEAMU (až na jednu nemenovanú osobu ženského pohlavia ale to su osobné spory..) a už vôbec nie na Huriho lebo je milý a podla mňa robí čo môže cheers no hoci si myslím že T. je dobrý server,nešla by som tam len tak na vlastnú päsť Very Happy Maximálne kebyže sa zdvihne tych par ludi na ktorych mi tu záleží teraz typu Dreadlol,Awarast,Ogmos etc. alebo kebyze sa Chol rozpadne (v čo neverim ale zázraky sa dejú každý deň Rolling Eyes ) a odišiel by Pats, Zarana, Nyostre, Choose bla bla .. tak vtedy by som skončila Very Happy ne vážne, expiť sa mi od znova nechce, šak len expenie Desmiany mi trvalo trištvrte roka ( seriously Very Happy ) a niekde zas zabiť takýto čas fakt nemienim. Navyše mám na Desmianu spomienky ešte z čias hordy (JHAS,Seek atd) čiže by sa mi ju ťažko opúšťalo.. A navyše mám konečne tu správnu frakciu (horda SUXX) so správnymi luďmi a konečne sa cítim byť v správnej guilde tak ju teraz fakt neopustím len kvôli nejakej stabilite iného servera Smile Nemám pravdu Long?



A ísť na offik? Tak to NIKDY , to bola jedna z mojich podmienok ked ma to moj hlupy byvaly učil hrať,že na offik nikdy nepojdem a ja to mienim dodržať ! Very Happy



A zara ked vies s takymi vecami (C++ a podobne) robiť ták sa prihlas a budeš dalšie GMko, konečne nejake moje oblubene cheers
Návrat hore Goto down
Viz
Nováčik
Viz


Počet príspevkov : 11
Join date : 28.09.2010
Age : 34

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptySo 11 december 2010, 23:34

hele ja mel s themem taky takovy obdobi ze nas anthorka stvala, tak sme tu skoncili a udelali sme oba 80ky na twinu po par naxxech a arenach, kde bylo plno bugu, server padal, proste horsi jak anthorka sme se vratili z5.
http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Viz
Návrat hore Goto down
Hurikan
Nováčik



Počet príspevkov : 12
Join date : 26.07.2010

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptySo 11 december 2010, 23:59

zastaph napísal:
Tento prispevok ma donutil zamysliet sa nad niektorymi vecami. Stav nasho serveru. Stav PVE, stav PVP a ine veci. Tak podme pekne po poriadku.

1. Longbeard: prejst inde? nehrozi...nato som sa tu uz prilis udomacnil, prilis vypiplal postavu, skoncenie tu prichadza do uvahy JEDINE v tom pripade, ak stav PVE bude v katastrofalnom stave, alebo bude stagnovat a nic nove sa dlhu dobu nebude otvarat. Dalej vazne pochybujem, zeby sa hracom z nasej guildy, ktori sme 100x presli NAX, 100x ULDU chcelo ist na server, kde je open max NAXX.
Twinstar poznam, viem ze je tam vela ludi a ma perspektivu, maju dobry DEV team a ze dalsie raidy ako ULDU, TOC a ICC budu mozno v skvelom stave. Avsak otazka je...kedy to bude? Kedy nas dobehnu? Za pol roka? Za rok?

2. Spelios: tie tvoje 3 bodky po takmer kazdom slove. Zle sa to cita nerob to prosim ta:D

3. Huri: hmm, podla toho co vravis, tak je to dost vazny problem ze niesu AI devovia. Inak co robi Dia? Kam zmizol? Sad A co planuje v tomto smere robit Calu? Lebo 1 clovek je na to urcite malo :O Osobne by som rad pomohol a uz dost dlho uvazujem nad tym ze by som skusil dat prihlasku na AI deva (C++ viem dost dobre, skoncil som vysku, viem nieco malo aj o databazach), len vela veci mi neni jasnych ako co funguje a potreboval by som riadny tutorial ku vselicomu. Uvidime neskor.

4. Anthoria: stav PVE je vcelku dobry. Z casu na cas sa vzdy nieco nove otvori (naposledy TOCH), takze zatial nie je nudza o kvalitne PVE (TOGC 25 dava este stale riadne zabrat a asi to tak este nejaku dobu aj ostane). Obavam sa jedine poctu AI devov ak je pravda co pise Huri, ze je jediny, moze to byt problem v blizkej buducnosti. Dufam ze PVE nezacne stagnovat a drzim palce A-teamu !!

No diabols sa na to uz asi vysral Sad musime len dufat, ze sa niekedy vrati. Velmi som rad, ze uvazujes nad tou prihlaskou. Hocikedy ked budes mat cas a chut(samozrejme ze aj ja musim mat cas xD), tak mi napis na icq a mozem ti ukazat ako sa robi taka lahsia AI a vysvetlit ti zopar veci v trinity core a v DB.
Návrat hore Goto down
Spelios
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 101
Join date : 23.07.2010

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyNe 12 december 2010, 05:14

Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyNe 12 december 2010, 05:26

Desmiana napísal:
A ísť na offik? Tak to NIKDY , to bola jedna z mojich podmienok ked ma to moj hlupy byvaly učil hrať,že na offik nikdy nepojdem a ja to mienim dodržať ! Very Happy
V lete zacnem xpit drahousku, nebudeme prece chodit na to hloupe slunce, aby sme se jeste nejak spalili a koupaliste jsou nehygienicka a v rybnicich na tebe muze zautocit kapr.
Návrat hore Goto down
jaiin
Veteran
Veteran
jaiin


Počet príspevkov : 229
Join date : 24.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Pezinok

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyNe 12 december 2010, 06:56

Vy uz fakt neviete co mate robit jak vidim Very Happy
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyNe 12 december 2010, 10:12

jít na TS Shocked tak toje moc i na mě king drunken
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyNe 12 december 2010, 12:17

Thut napísal:
Desmiana napísal:
A ísť na offik? Tak to NIKDY , to bola jedna z mojich podmienok ked ma to moj hlupy byvaly učil hrať,že na offik nikdy nepojdem a ja to mienim dodržať ! Very Happy
V lete zacnem xpit drahousku, nebudeme prece chodit na to hloupe slunce, aby sme se jeste nejak spalili a koupaliste jsou nehygienicka a v rybnicich na tebe muze zautocit kapr.


až mi došlo zle keď som to dočítala, no šak ty si možeš expiť a prehlbovať svoje noliferstvo Very Happy mňa do toho neťahaj Very Happy
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyPo 13 december 2010, 04:10

Desmiana napísal:
Thut napísal:
Desmiana napísal:
A ísť na offik? Tak to NIKDY , to bola jedna z mojich podmienok ked ma to moj hlupy byvaly učil hrať,že na offik nikdy nepojdem a ja to mienim dodržať ! Very Happy
V lete zacnem xpit drahousku, nebudeme prece chodit na to hloupe slunce, aby sme se jeste nejak spalili a koupaliste jsou nehygienicka a v rybnicich na tebe muze zautocit kapr.


až mi došlo zle keď som to dočítala, no šak ty si možeš expiť a prehlbovať svoje noliferstvo Very Happy mňa do toho neťahaj Very Happy
Ty uz v tom si, vis jak to myslim:DDDDDDDDDDDD
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 31

přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar EmptyPo 13 december 2010, 05:25

to je pekne ze twin ma kol 4k online....len potom mu moze prist aj taky pekny list od blizzardu o porusovani autorskych prav Smile
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Sponsored content





přechod na Twinstar Empty
OdoslaťPredmet: Re: přechod na Twinstar   přechod na Twinstar Empty

Návrat hore Goto down
 
přechod na Twinstar
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Anthoria ci Armitage?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Offtopic-
Prejdi na: