Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Tabby - Gnome mage (prihláška)

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty
OdoslaťPredmet: Tabby - Gnome mage (prihláška)   Tabby - Gnome mage (prihláška) EmptyPo 15 november 2010, 07:57

1. Nick postavy : Tabby
2. Class,Spec,Offspec: Gnome mage arcane ( ale nie je problém ani s ff ani s frostom)
3.Vase Gearscore : Momentálne mám GS 4772 pve. Viem,že to nie je veľa ale na to,že som bola vo VoI ,je to slušné 

4.Screenshot vasho ui : http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=9526c866375abe2425fa00d744aac179

5.Talent strom
http://www.gamestool.net/tc/wow335/maget.php
6.Predchadzajuce Guildy + dovod preco chcete k nam ist : Lords – Vanguards of Illidan ..Dôvod taký,že VoI sa rozpadla a mňa baví raidovanie a chcela by som to skúsiť v normálnej guilde a nie v takej,ako bola VoI,že sme wipowali na Kel Thuzadovi v Naxxe 10 
7.Si schopny vydrzat v raide 2a viac hodin pokial sa nieco progresuje? : Nie som ničím a nikým obmedzovaná  Online môžem byť kľudne aj do 6 rána Very Happy mám mikrofón aj TS aj VT  Prešla som takmer všetky dungeony od jednoduchého Deadmines,Naxx 10/25 , UD 10/25 až po ToC 10/25  btw - žijem len s babkou takže nie som obmedzovaná ani rodičmi  Inak študujem v Prešove Podnikanie ( momentálne ročník tretí) a mám 18 rokov  čo sa týka raidov – najviac mi to vyhovuje cez víkendy a v stredu a štvrtok ,najmenej v pondelok a v utorok ,kvôli škole ..som však schopná prispôsobiť sa  That´all,keby niečo viac ste chceli vedieť,pýtajte sa 

P.S. -keď nepôjdu linky tak sa vopred ospravedlňujem,neviem ako sa to dáva Razz
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tabby - Gnome mage (prihláška)   Tabby - Gnome mage (prihláška) EmptyPo 15 november 2010, 08:43

sice gs neni, ale magov potrebujeme, equipnut by ta islo v normaloch....holka, dalsie + Smile....a tie nase vacsie raidy (t.j. vsetky 4 ToC 25 normal raidy a aj HC 25 sobota/nedela, cez tyzden 10 nor/HC, ale to uz chodime vacsinou hociako)...konecny verdiket, ZA Smile
Návrat hore Goto down
Spelios
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 101
Join date : 23.07.2010

Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tabby - Gnome mage (prihláška)   Tabby - Gnome mage (prihláška) EmptyPo 15 november 2010, 09:12

to je jedno ake gs =) dalsia zena:) ja som ZA
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tabby - Gnome mage (prihláška)   Tabby - Gnome mage (prihláška) EmptyPo 15 november 2010, 09:24

a jee a jee a jee ... uz tu budou tri a jaky tu byl klid ^^

ne vazne ... sic GS nijak vysoke, ale je to gnom, tak ti moc nerostou ... a co se skillu tyce, kdyz se ji rekne co ma delat, tak tak i cinni a vcelku se i snazi What a Face ... kazdopadne je pro kazdou srandu a kvuli raidu si necha ujet i autobus, takze nadseni nechybi

PS: Hoj Tabby, jak se ma Ex ? :-)
PS2: ... jo k tem linkum ... staci dat quote vzorovo prihlasku a do kodu tam nakopirovat svuj link a to dat do prihlasky sve, zde priklad
kód:
http://www.wowinterface.com/downloads/info12245-GearScore.html
(takze kdyz das quote muj text vyber radku nad touto vetou a vloz tam svuj link ;-)

Edit: panove tak si doplnte v te vzorove prihlasce:
8. ... pohlavi hrace (je-li zena tak i foto Laughing )


Naposledy upravil whitehoof dňa Po 15 november 2010, 09:28, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tabby - Gnome mage (prihláška)   Tabby - Gnome mage (prihláška) EmptyPo 15 november 2010, 09:26

40 "shlednuti" a len 3 sme to komentovali ? ...bolo by dobre kebyze sa viac ludi vyjadruje k tym prihlaskam a nie stale ti isty mg !
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty
OdoslaťPredmet: RE   Tabby - Gnome mage (prihláška) EmptyPo 15 november 2010, 09:36

heej tabby si pamatam s predminulej sezony ked sme naxx chodili :p
no presne jak relico vravi... + tie 10tky su vacsinou v stredu stvrtok piatok - pondelok utorok to uz su take, zberby.. alty a tak kto nema ID ...
inak ten talent strom musis natukat talenty a dat hore "link to this build" , otvori ti novu stranku a az z tej skopirovat link

inak som ZA :p
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tabby - Gnome mage (prihláška)   Tabby - Gnome mage (prihláška) EmptyPo 15 november 2010, 09:38

Relico napísal:
40 "shlednuti" a len 3 sme to komentovali ? ...bolo by dobre kebyze sa viac ludi vyjadruje k tym prihlaskam a nie stale ti isty mg !

no tak ked nemaju co k prihlaske napisat? ja si napr. pozeram vsetky... ale ked toho cloveka nepoznam a nieje to class ktory hram a ktory viem posudit... tak nemam co napisat k tomu...
jedine pisat vsade "neviem, nemam nic proti" ale to by bol moc spam keby to kazdy takto riesil Razz
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tabby - Gnome mage (prihláška)   Tabby - Gnome mage (prihláška) EmptyPo 15 november 2010, 10:10

Jeeej Whitehoof (bílej chlup:P ) aj ty tam si ?Smile S Extremerom v pohode,neboj Smile)

a jo,Pats,aj ja si teba pamätám ,jak sme wipowali v Naxxe 10 a pod .Very Happy

A čo sa týka tých linkov na talent strom - proste clasic frostfire build alebo arcane build Smile podľa potreby Smile

A keď to je s tými raidami tak,že cez víkend 25-ky ta to potom okay,nie je problém,aby som tu bola Smile

len ešte stále neviem,kto tu má posledné slovo Very Happy
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tabby - Gnome mage (prihláška)   Tabby - Gnome mage (prihláška) EmptyPo 15 november 2010, 10:15

Tabby napísal:

len ešte stále neviem,kto tu má posledné slovo Very Happy

nikto a zaroven vsetci ... Very Happy asi daky officer ked vidi ze nikto nema nic proti a viac ludi je za tak zoberie.. nevim uz skoro tyzden hucim na guild chate nech tu spravia poriadok s prihlaskami dlho tu su niektore a nikto ich neriesi ani neuzatvara...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tabby - Gnome mage (prihláška)   Tabby - Gnome mage (prihláška) EmptyPo 15 november 2010, 12:00

omg takova banda nadrzencu :-D Tam rovnou napiste, ze pokud je to holka, tak na GS nezalezi a je Smile farao

/edit - bažant tvl co to je jarci?

Ranky za prispevky cukr:-P - jarci


/edit j to vim, ale nemuzes tam dat nejake lepsi? :-D


Naposledy upravil Nyostrë dňa Ut 16 november 2010, 01:38, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Spelios
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 101
Join date : 23.07.2010

Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tabby - Gnome mage (prihláška)   Tabby - Gnome mage (prihláška) EmptyUt 16 november 2010, 01:10

Pats napísal:
Relico napísal:
40 "shlednuti" a len 3 sme to komentovali ? ...bolo by dobre kebyze sa viac ludi vyjadruje k tym prihlaskam a nie stale ti isty mg !

no tak ked nemaju co k prihlaske napisat? ja si napr. pozeram vsetky... ale ked toho cloveka nepoznam a nieje to class ktory hram a ktory viem posudit... tak nemam co napisat k tomu...
jedine pisat vsade "neviem, nemam nic proti" ale to by bol moc spam keby to kazdy takto riesil Razz

pats ma pravdu ja si tiez pozrem kazdu prihlasku a precitam si kazdy koment.. podla toho usudim ci a vyjadrim alebo ne... a aj tak 10 prihlasok su mozno 2 pvp / cize velmi nekomentujem pve a hlavne takych co vobec nepoznam =) toť všee
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tabby - Gnome mage (prihláška)   Tabby - Gnome mage (prihláška) EmptyUt 16 november 2010, 11:40

Situacia s magmi u nas je asi takato: chaos
Ale nie, teraz vazne, nemame ziadneho dlhodobeho clena ktory hrava za maga, takze keby sme zavadzali CL ani neviem komu by sme to dali. Jedno je iste, treba dokoncit zoznam PVE clenov a uvidime. Co viem zpamati, aktivni PVE magovia momentalne su: Lawamancer, Hurikan, Marakunda(ten tak napoly), Gaderel, Putin (este cerstva 80, ale vyzera slubne). Mozno som teraz narychlo na niekoho zabudol. Niesu velmi popularni, lebo ich dmg nejak neoslnuje, co je skoda. No takze asi 1 by sa este zmestil. Este uvidime, zatial to nechavam otvorene.

A Relico co sa tyka 4. raidu 25man TOC, no ehm:) raz sa podarilo spravit, a to minuly vikend, lebo sa reslo IDcko ludom z mojho raidu nedelu o 16tej takze sme to mali cim doplnit. Ale tento vikend to dopadlo fiaskom, nebolo dost ludi uz na ten 4ty raid. Takze neviem, je to otazne, trebalo by v tom urobit poriadok aby sa niekto chopil organizacie 4teho 25manu, lebo takto je v tom chaos. Zauzili sme si 3 stale raidy, zo 4tym su zatial problemy.
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tabby - Gnome mage (prihláška)   Tabby - Gnome mage (prihláška) EmptyUt 16 november 2010, 22:32

takze nedela, len 1 raid ? ...co tak tam vyskusat dat 2 HC raid, viem ze to bude tazke, tanky a riadny dmg, ale chcelo by to progresovat, mame kopu kvalitnych ludi a vela z nich sa do 1 HC nedostane, kedze je to napraskane
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tabby - Gnome mage (prihláška)   Tabby - Gnome mage (prihláška) EmptyŠt 18 november 2010, 21:09

ďakujem za prijatie Smile) sľubujem,že vás nesklamem a že budem poriadne dmgovať Very Happy:D
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tabby - Gnome mage (prihláška)   Tabby - Gnome mage (prihláška) Empty

Návrat hore Goto down
 
Tabby - Gnome mage (prihláška)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska Davi-mage
» Pocco / mage
» 80 lvl mage
» Vilda-mage
» Fantagyro -mage

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: