Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Prihlaska Jusalah podruhe

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Prihlaska Jusalah podruhe Empty
OdoslaťPredmet: Prihlaska Jusalah podruhe   Prihlaska Jusalah podruhe EmptyPi 12 november 2010, 06:11

1. Nick postavy(must be 80)
Jusalah (main char)
alta mam jen u hordy

2. Class,Spec,Offspec
Paladin (Holy 4750gs, Prot 4450gs a delam si lepsi.. staci parkrat zajit toc)

3.Vase Gearscore 4800+ podmienka
az mi z tocu padnou boty a wristy tak mam 5k gs v holy + par emblemu na trinket

4.Screenshot vasho ui
https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot111210180754.jpg/

5.Talent strom
http://wow335.gamestool.net/paladint.php?503521500222130531325152215000000000000000000000000005000000000000000000000000

6.Predchadzajuce Guildy + dovod preco chcete k nam ist
Byl jsem ve vasi gilde jiz predtim, nez jsem dostal kick, moc jsem mluvil ze se UD necodi ale to je jedno.. zkusim ho slozit s lfg a tim je problem vyresen, taktiky na TOC znam a rad bych se dostal do vasi elity abych mohl chodit i togc

7.Si schopny vydrzat v raide 2a viac hodin pokial sa nieco progresuje?
nemam problem vydrzet nejaky delsi raid, mam rad pve takze si klidne udelam cas
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Prihlaska Jusalah podruhe Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Jusalah podruhe   Prihlaska Jusalah podruhe EmptyPi 12 november 2010, 22:20

myslim ze toto netreba riesit, presunut ...

Edit: pozrel som UI a asi my da viac ludi za pravdu, ze bez bindov skill pve hrac nebudes (sacred, bublu, beacon, atd.) su to podla mna veci, ktore musis vediet rychlo nehodit a ne 1 klik na target hraca a 2 klik na cast spellu ...
Návrat hore Goto down
jaiin
Veteran
Veteran
jaiin


Počet príspevkov : 229
Join date : 24.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Pezinok

Prihlaska Jusalah podruhe Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Jusalah podruhe   Prihlaska Jusalah podruhe EmptyPi 12 november 2010, 22:33

Relico pockam kim sa este dakto vijadri ale ja osobne som proti bez bindou to sa neda....
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihlaska Jusalah podruhe Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Jusalah podruhe   Prihlaska Jusalah podruhe EmptyPi 12 november 2010, 23:30

Bindy se daji nastavit a je pravda ze kdyz jsem je driv zkousel tak me to moc nechytlo ale ma to urcitou vyhodu v tom pve...kdyz si ty bindy nastavim a naucim se je pouzivat tak uz by nikdo nemusel bejt proti, bartender bude nejlepsi volba

Edit: a jinak mam spoustu dalsich addonu jako je x-perl,omen,arcHUD,DBM a zatim vpohode
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Prihlaska Jusalah podruhe Empty
OdoslaťPredmet: Prihlaska Jusalah podruhe   Prihlaska Jusalah podruhe EmptySo 13 november 2010, 13:29

Ty keby si aspon vedel ako sa socketuje Holy paladin pre boha a ked 3 tyzdne behas jak lamak a nevies sa opytat nikoho v guilde ako sa socketuje hpala tak to je fakt na hanbu celej guilde. Very Happy urcite PROTI
Návrat hore Goto down
jaiin
Veteran
Veteran
jaiin


Počet príspevkov : 229
Join date : 24.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Pezinok

Prihlaska Jusalah podruhe Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Jusalah podruhe   Prihlaska Jusalah podruhe EmptyNe 14 november 2010, 01:00

Uzavrete neprijaty ak daco tak piste mi....
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prihlaska Jusalah podruhe Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Jusalah podruhe   Prihlaska Jusalah podruhe Empty

Návrat hore Goto down
 
Prihlaska Jusalah podruhe
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jusalah prihlaska
» PRIHLASKA - SAW
» prihlaska :)
» prihlaska
» prihláška

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: