Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Petrinka - hunter

Goto down 
+2
zastaph
Spelios
6 posters
AutorSpráva
Petrinka
Anonymný




Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter EmptySt 20 október 2010, 06:23

1.Petrinka

2.hunter - MM/survival

3.GS 4702 (pve)

4

5

6.Ordo Satanas - rada by som sa stala sucastou Chol pretoze som si vzdy myslela ze Chol a Ordo su jedine ali guildy ktore maju sancu dotiahnut pve na vysoku uroven, avsak u ordo som sa zmylila vela veci sa tam zmenilo aj pristup k clenom guildy (nebudem tu vsetko vypisovat) co ma prinutilo leavnut. Taktiez sa mi paci ze sa snazite veci progresovat, ked mam cas na raid tak v nom som az do konca nepochopim niektorich ludi co leavuju po 1. wipe.
+ sa mi paci system lootu aky mate.

7.ano

P.S: na talenty som nevedela najst wotlk talent calculator, vsetko len na cata tak snad sa v tom vyznate:)

Návrat hore Goto down
Spelios
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 101
Join date : 23.07.2010

Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter EmptySt 20 október 2010, 06:34

prva zena ? =) ak neratam Kathiu =)
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter EmptySt 20 október 2010, 09:07

Ahoj Petrinka:) my sme sa uz bavili v hre. No kludne sa rozpis co sa ti nepacilo v Ordo, rad si to precitam. Co sa tyka hunterov, skilled mame Dheh, Pats, a Samivec + nejaki alti su tam, takze miesto by este bolo asi pre jedneho. Zatial by to bolo skor len na nejaky 10 man normal a co sa tyka 25 manov, uprimne ti poviem natlacene su vsetky 3 raidy uz teraz na prasknutie, este su tam sice niektori alti co by slo nahradit niekym novym, zalezi od vole RL. A tu som ti nasiel jeden pekny talent kalkulator:
http://wow335.gamestool.net/huntert.php

Spelios: mame uz minimalne 1- transfernuta hordacku Desmiana
Návrat hore Goto down
Petrinka
Anonymný




Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter EmptySt 20 október 2010, 20:35

dakujem za link uz som si tam skusala nahodit talenty no akosi mi to tu nejde postnut nechapem:( .A co sa tyka Ordo nerada by som tu ohovarala urcitych ludi tak mena spominat nebudem. Proste sa mi nepaci ze sa u nas preferovalo ze nam nejde o equip ale o cloveka za pc a pritom niektori ludia nezniesli taku istu class v raide kym nemaju oni eq ako prvy a ked uz sa stalo ze bolo v raide viacero zaujemcov o danu vec tak boli ponukane goldy za to ze mu ju prenechaju... mozno to bolo myslene zo srandy ale mne to moc vtipne nepride ked si niekto musi vyprosovat eq. takisto system skladania raidov niekedy sa stalo ze sa clovek zapisal na 25 raid tesne pred tym ako sa slo tam bolo napisanych napr. 10 ludi a aj tak sa tam nedostal bo si vzali ,,svojich´´ ludi tak potom nevidim vyznam GC atd.. Preto by som rada sla k vam, nevadi mi ze sa nedostanem 25tku budem rada aj za hociaky raid ale verim ze u vas sa s ignoraciou nestretnem tak ak pre mna nebude miesto v raide tak mi to narovinu poviete. ja sa nenahnevam:)

P.S: skusim este tie linky poriesit nwm preco mi ich neukazuje.
Návrat hore Goto down
Petrinka
Anonymný




Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter EmptySt 20 október 2010, 21:05

tak snad to uz pojde tu je link na moj main talent build MM:
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter EmptyŠt 21 október 2010, 00:46

nežnejšie pohlavie v Guilde nikdy neuškodí Smile to či sa dostaneš do raidu alebo nie záleži len od teba v akom svetle sa budeš prezentovať.. šancu dostane každý
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter EmptyŠt 21 október 2010, 01:40

Link stale nevidno.
Návrat hore Goto down
Petrinka
Anonymný




Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter EmptyŠt 21 október 2010, 02:15

Návrat hore Goto down
Petrinka
Anonymný




Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter EmptyŠt 21 október 2010, 02:18

tak ja uz potom neviem som to tu davala 2mi sposobmi ake mi sli a nechapem preco to nechce zobrazit:( ak mi viete niekto poradit budem rada.
Návrat hore Goto down
Petrinka
Anonymný




Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: prepacte za spam    Petrinka - hunter EmptyŠt 21 október 2010, 02:24

tak pozerala som si aj ine prihlasky a vsimla som si ze Munchen mala ten isty problem tak skusim este raz to linknut bez http.
moje UI: img834.imageshack.us/i/wowscrnshot102010191252.jpg/
moj talent build: wow335.gamestool.net/huntert.php?532000010000000000000000000053051312350132331052303510000000000000000000000000000
Návrat hore Goto down
jaiin
Veteran
Veteran
jaiin


Počet príspevkov : 229
Join date : 24.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Pezinok

Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter EmptyŠt 21 október 2010, 07:21

Ja som za aspon Desmiana nebude sama v guilde bude tam mat spolocnost Smile
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter EmptySo 23 október 2010, 12:40

Spelios hej ved ja som žena !! Very Happy nechci ma nahnevat! Very Happy
Návrat hore Goto down
Spelios
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 101
Join date : 23.07.2010

Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter EmptyNe 24 október 2010, 01:46

Desmiana napísal:
Spelios hej ved ja som žena !! Very Happy nechci ma nahnevat! Very Happy

prepac mi to cica =)
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: RE: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter EmptyUt 26 október 2010, 05:36

ja som za... vyzera schopne :p a bodol by mi hunter do stalej 10tky ktoru sa snazim uz druhy tyzden poskladat za wara :/

k talentom - Rapid Recuperation je tusim vypnute pretoze sa to zapinalo aj ked v tom neboli tp a nevedeli to fixnut -.-
v Efficienty by si mohla usetrit 5 tp.. len musis zacat pouzivat poty-> feign death to mas kazde 30sec nieco cez 4k many + hucat do paladinov v raide nech hadzu judgement of wisdom.. ale to je vec nazoru.. ja som tam este donedavna mal tiez 5/5
jedine co sami nepaci je ze si minula 6 talentov v bm kvoli +30 percent z aspectu... to je + 100 ap... ked das 3 tp do MM improved hunters mark da ti to + 30 percent na marku = cez 160 ap.. alebo 5 do sur improved tracking co zas podla mojho nazoru prevysuje obe vysie spominute talenty Razz
Návrat hore Goto down
Petrinka
Anonymný




Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter EmptyUt 26 október 2010, 06:15


dakujem velmi pekne som cakala ci sa vyjadri aj nejaky hunter:)No tak tie talenty som menila asi tak pred 2mi mesiacmi a skusala som aj improved hunters mark ale nezdalo sa mi ze by fungovala - co som pocula aj od viacerych hunterov takze som skusila dat talenty do bm kvoli aspect mastery co sa mi osvedcilo aj s eficiency na vydrz many a aj celkom solidny dps kedze predtym mi mana dosla dost rychlo a aspect of viper mi redukuje dps. Mam alchemy cize endless mana potion vyuzivam no to feign death mi nenapadlo dakujem:)Talenty pojdem teda skusit este nejako prehodit a skusit aspon na dummym co to urobi.
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 34
Bydlisko : Anfield Road

Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter EmptySt 27 október 2010, 19:23

Dame ti sanci napis si ve hre Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Petrinka - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Petrinka - hunter   Petrinka - hunter Empty

Návrat hore Goto down
 
Petrinka - hunter
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihláška mm hunter
» Asixiak - MM hunter
» MM Hunter Indestrucibl
» Syle - hunter
» Stax MM hunter

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: