Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Přihláška- Munchen

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Munchi
Anonymný




Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptySo 09 október 2010, 11:15

Nick: Munchen

priest, main spec shadow/holy dual

GS: 4943dmg PvE, 4600 heal PvE, 4700 PvP





zkušenosti: hraju cca 2,5 roku v kuse, dříve na serveru Tranzer

guildy: Dawn of Aliance- rozpadla se, Heroes of Azeroth- celkem fajne guilda, ale není schopna sama složit 25man a to je taky důvod, proč bych chtěla do ChoLu.

věk: 23

Ano, vydržím na raidu i 2h, hraju téměř každý den i několik hodin- snad nebudu psát ani kolik:D


Návrat hore Goto down
Munchi
Anonymný




Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptySo 09 október 2010, 11:24



sorka screen a talenty

Návrat hore Goto down
Munchi
Anonymný




Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptySo 09 október 2010, 11:29

Návrat hore Goto down
Munchi
Anonymný




Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: :D sorry   Přihláška- Munchen EmptySo 09 október 2010, 11:36



Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptySo 09 október 2010, 11:57

Ten Screen a talenty tam teda ještě hod Exclamation Exclamation Exclamation ale jinak jsem v celku PRO
Návrat hore Goto down
munchi
Anonymný




Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: nejde:(   Přihláška- Munchen EmptySo 09 október 2010, 11:59




img718.imageshack.us/i/wowscrnshot100910231942.jpg
wowhead.com/talent#bVcbzZZGefbofkffqfkAo
Návrat hore Goto down
jaiin
Veteran
Veteran
jaiin


Počet príspevkov : 229
Join date : 24.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Pezinok

Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptySo 09 október 2010, 22:18

Ryndhorn ja som este nevidel prihlasku kde ti by si nebol za pro Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptySo 09 október 2010, 23:25

Ale dal jsem někde proti já taky nekomentuju každou přihlášku Exclamation
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptyNe 10 október 2010, 01:03

No pre tvoju smolu máme v guilde 2 prvotriednych Shadow Priestov a Holy ich je tiež dosť.. ale už len kvôli veku si hádam rozumný človek a kľudne by som bol pre to, aby ťa v nejakom treťom raide vyskúšali
Návrat hore Goto down
jaiin
Veteran
Veteran
jaiin


Počet príspevkov : 229
Join date : 24.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Pezinok

Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptyNe 10 október 2010, 07:58

Ryndhorn ja sledujem cele forum kvoli tomu ze som jeden z 3 spravcou fora a zadalsie v guilde som hodne dlho a vijadrujem sa ku prihlaskam.....
Návrat hore Goto down
Spelios
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 101
Join date : 23.07.2010

Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptyNe 10 október 2010, 08:10

no konecne to nie je dk alebo warr / a napisal sem po dlhom cas aj niekto kdo splna gs.... do pve sa starat nejdem ale vidim ze si dal aj pvp eq... nj vekovo si hadam vpohode =) cize ja som ZA !
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptyNe 10 október 2010, 09:38

Ale jaiin vyčítám ti to snad ?? Já jen normálně říkám že se taky nevyjadřuju ke každé přihlášce , to nebylo nic proti tobě. Sis to zas špatně vyložil.
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptyNe 10 október 2010, 19:09

Ja som za na test. Aspon bude mat desmiana s kym pokecat Very Happy
Návrat hore Goto down
jaiin
Veteran
Veteran
jaiin


Počet príspevkov : 229
Join date : 24.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Pezinok

Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptyPo 11 október 2010, 01:15

sak test mozeme a uvidisa
Návrat hore Goto down
Munchi
Anonymný




Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptyPo 11 október 2010, 18:30

Jakej test? tak mi dejte ňákej nick na jakej mám psát, nebo tak něco...
(zda umim hrát?- hraju tu hru dýl, jak možná většina z vás tu, netvrdim šak, že mám 8k dps, ale dá se...ani nemám tendence být nejlepší shadow priest v guildě Very Happy...chci si jen zahrát)
A nehádejte se mi tady! Jainne a Ryndhorne vaše osobní spory mě neberou- řešte si to mimo moji přihlášku Very Happy
Pyrote, že máte v guildě priesty a je to víc než jeden, je mi uplně jasný Very Happy A že zrovna dva prvotřídní.. No a?...kdyby ste brali jen 3 nej z každý klasy, tak vás je tam 27...
flower
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptyUt 12 október 2010, 00:03

Munchi napísal:
Jakej test? tak mi dejte ňákej nick na jakej mám psát, nebo tak něco...
(zda umim hrát?- hraju tu hru dýl, jak možná většina z vás tu, netvrdim šak, že mám 8k dps, ale dá se...ani nemám tendence být nejlepší shadow priest v guildě Very Happy...chci si jen zahrát)
A nehádejte se mi tady! Jainne a Ryndhorne vaše osobní spory mě neberou- řešte si to mimo moji přihlášku Very Happy
Pyrote, že máte v guildě priesty a je to víc než jeden, je mi uplně jasný Very Happy A že zrovna dva prvotřídní.. No a?...kdyby ste brali jen 3 nej z každý klasy, tak vás je tam 27...
flower
mne osobne sa chol nepaci v mnozstve hracov v guilde.. Nemaju v tom poriadok.. Ale bohuzial ja s tym nic nespravim.. Bol som v offline kde bolo z kazdej classy po dvoch max troch hracoch.. A hlavne tam alti nehrali rolu ako tu.. To co som spomenul ze mame dvoch prvotriednych SP pre teba znamena ze prve mesiace v guilde sa bohuzial do main raidu nedostanes.. Ak chces chodit raid tak mas u nas sancu sa presadit v 3raide.. Je to len na tebe ci sa presadis alebo nie
Návrat hore Goto down
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptyUt 12 október 2010, 03:07

ok taze to uzavrieme asi ako prijaty, aspon bude mensi cas na hladanie dalsieho range dmg na toc a dalsi clen do nejakej pripadnej TOC/TOGC 10 ....mozes kludne aj mne ingame napisat o inv
Návrat hore Goto down
jaiin
Veteran
Veteran
jaiin


Počet príspevkov : 229
Join date : 24.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Pezinok

Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen EmptyŠt 14 október 2010, 03:05

Oki takze uzavrete hadzem medzi priatich
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Přihláška- Munchen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška- Munchen   Přihláška- Munchen Empty

Návrat hore Goto down
 
Přihláška- Munchen
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihláška
» PRIHLASKA
» Přihláška - Gem DK
» Prihlaska
» PRIHLASKA - SAW

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: