Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Matrock fury dps - warrior

Goto down 
AutorSpráva
Matrock
Anonymný




Matrock fury dps - warrior Empty
OdoslaťPredmet: Matrock fury dps - warrior   Matrock fury dps - warrior EmptyŠt 16 september 2010, 04:29

Zdravím,

pred pár dňami som mal možnosť prejsť k aliancii a teraz sa obzerám po slušnej guilde. ChoL ma napadla ako prvá keďže si na ňu spomínam ešte z mojich pve čias, z levelu 70. Moja predošlá guilda bola Brave Hearts, kde som bol pravidelným účastníkom raidov ako dps ale aj ako heal. Mám mnoho skúseností s raidovaním, môžem kľudne povedať že BH bola svojho času top v pve. Raidovací čas ma nejako netrápi, avšak mám internet len do 10-tej hodiny večernej Sad a raidy by som nechodil snáď len piatky, ale to asi každý. Momentálne hrám za warriora, pvp - arms, pve - fury [ na nejakých bossoch dávam arms ].
S BH som na 80tke odchodil Naxx 10/25, ULD 10/25 a TOC 10/25 + nejaké tie HC mody. Taktiky viacmenej ovládam, som trpezlivý a nekonfliktný pokiaľ ma niekto vyslovene neprovokuje Smile Môj gear není úplne pve, mám pár relentless doplnkov, ostatok TOC a Emblem rewards.
GS z hlavy neviem ale určite je to niečo cez 4500 Smile aspoň myslím. Neviem či vám súrne treba ten screen UI, používam základ blizzardovské. Je to snáď všetko, neviem čo by vás ešte mohlo zaujímať. V prípade záujmu vám ešte napíšem.

s pozdravom Matroock Smile
Návrat hore Goto down
jaiin
Veteran
Veteran
jaiin


Počet príspevkov : 229
Join date : 24.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Pezinok

Matrock fury dps - warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Matrock fury dps - warrior   Matrock fury dps - warrior EmptyŠt 16 september 2010, 04:40

Prihlaska neuplna prve nie. GS minimum 4600 druhe nie. Warrou Fury DMG z omnoho lepsim GS mame hodne takze do raidu by si sa ani nedostal tretie nie pockam kim sa vijadria ostatni...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Matrock fury dps - warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Matrock fury dps - warrior   Matrock fury dps - warrior EmptyNe 19 september 2010, 10:02

Bohužiaľ v Guilde máme problém, že nevieme čo z wariormi.. ak chceš pravidelne raidovanie radšej ti odporúčim guildu kde by ti to bolo 100% umožnené
Návrat hore Goto down
jaiin
Veteran
Veteran
jaiin


Počet príspevkov : 229
Join date : 24.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Pezinok

Matrock fury dps - warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Matrock fury dps - warrior   Matrock fury dps - warrior EmptySt 22 september 2010, 09:30

Uzavrem to Neprijaty
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Matrock fury dps - warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Matrock fury dps - warrior   Matrock fury dps - warrior Empty

Návrat hore Goto down
 
Matrock fury dps - warrior
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vory - fury
» Stabilo /fury warrior
» Mervedark - warrior
» eriqwow- fury war
» Unhholy-Fury War

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: